Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 11/40]

251Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Thu May 07, 2009 1:29 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja sam jednom gledala rvanje onaj Rey Misterio tako nesto ajmeeeee.....tuca malo je reci....ja nisam u trci za postovima pisem tamo gdje mi je zanimljivo i kad trebam a ne da trcim za nekim rankovima ali mi je drago kad imam neki rank kao sad ovaj/....

http://ninasource.forumsr.com

252Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Thu May 07, 2009 1:46 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja gledam rvanje,i ja <3 rvanje bash.
pa da xD glupo je biti u trci sa postovima ne znam gde svi zure o boze.... Smile)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

253Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Thu May 07, 2009 2:46 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

otkud vam uopste ideja za trkanje...to je glupo.
ja pratim nindza ratnike na foxu u osam svako vece i cepam se do bola...onim japancima,kinezima,korejcima ili sta su vec...

254Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Thu May 07, 2009 2:50 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja ne gledam rvanje.....i ne pratim nindza ratnike....

255Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Thu May 07, 2009 3:28 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

ja pratim i rvanje i nindza ratnike...pogotovo ovo drugo...ma to je havarija...cepaaanje tesko...kako oni japancici padaju..a najaci su mi ovi sto vode emisiju..e kakve komentare imaju...ludilo....

256Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Thu May 07, 2009 3:29 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pogledacu veceras...u koliko pocinje???

257Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Thu May 07, 2009 3:45 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao ja ponekad naletim na nindza ratnike. ovi sto komentarisu su havarija.... a i ne zna se ko je ludji od takmichara... Very Happy

a sto se tice trkanja, samo postujte tamo gde vam je zanimljivo i verujte, brzo ce se nakupiti postovi i bicete drugi rank. nova vrsta vampira. Very Happy

258Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 08, 2009 10:55 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma oni trce po svoje rankove i postuju gluposti,kao da je bitno o boze:O
hahaha miljan i ivan to su bre ludaci xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

259Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 08, 2009 10:56 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

e,da a nindza ratnici su...HAHAHA! XD kako su ludi brate ,havarija xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

260Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 08, 2009 5:58 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ewuodshidfhguihqd (eto doslo mi!!!!).... Wink .....SmileSmileSmileSmileSmileSmile:PXD

261Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 08, 2009 6:04 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

,ddcrgytrdccrt6io6ygtfrmji66./;p'dcrdt,l

262Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 08, 2009 6:04 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

fgfgdfdsaaassda

263Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 08, 2009 6:06 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

aajajabjsjnkjcisnsdjcnmsujcnainxkinaud-jest!

264Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Fri May 08, 2009 8:42 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ljudi, jel ide neko iz bg-a na shopping night???

265Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 1:54 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja se sad vratila....sto godina sam stajala ispred buzz-a i gledala hip hopere kako igraju...kako su lepi,i kako igraju...awwwhh...
i nishta nisam kupila btw,samo sam snimala njih...

266Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 1:31 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe, i ja sam bila. extra je bilo
kupila sve za maturu, haljinu, torbu, maramu i starke

267Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 1:46 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

a kakvu haljinu i kakve starke keve ti xD? slikaj haljinu i starke pa postavi ajdeeeeeeee

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

268Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 2:48 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

evo haljine i starki, zajedno cu ih na maturu... Za sto vise postova - Page 11 2wgtc2e
Za sto vise postova - Page 11 21dft3r

269Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 3:48 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Prelepoooooo, bas mi se svidja...bices najlepsa Very Happy

270Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 3:49 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xaxa, tnx!!! dugo sam je trazila... i nasla sam torbicu i maramu u zaru, sad cu da ih slikam pa da postavim, marama lici na onaj kupoholicarkin zeleni sal

271Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 4:03 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Teaaaa,bices preslatka! I najlepsa! I love you

272Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 4:04 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ljudi, evo ako neko hoce da skine rosalin ili alicin look slicica!!Za sto vise postova - Page 11 2ilyfy1
i rosaline fenomenalne cipele
Za sto vise postova - Page 11 N67xuc

273Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 4:29 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Joooj prelepo, mnogo mi se svidjaju cipele

274Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 5:04 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i meni...
mozda mi ih drugarica nabavi!!!

275Za sto vise postova - Page 11 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 09, 2009 6:45 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

WOAW......jbt stvarnooooo jesu dobre cipele....ua!...a tek kako joj stoje

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 11/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions