Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 16/40]

376Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Wed May 20, 2009 8:59 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

ee evo i mene hahahaha

danas sam bas happy xD

377Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Wed May 20, 2009 9:01 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... i ja sam... nasla sam cipele za maturu!!! xexe!!!

378Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Wed May 20, 2009 9:14 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

super... kakve su??

379Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Wed May 20, 2009 9:22 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

zelene, razne... posto sam mnogo visoka...
pa na prsitima izgledaju kao skolja... al su simpa!

380Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Wed May 20, 2009 9:26 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

hehe ajde pa nam uskoro postavi sliku plzzzzzzz

381Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Wed May 20, 2009 9:27 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

naravno... samo da ih slikam!

382Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Wed May 20, 2009 9:28 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

vazi se.... xD

383Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Wed May 20, 2009 9:29 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe.... naravno
duzna sam i torbicu!

384Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Wed May 20, 2009 9:30 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

daaaaa.... nemoj da zaboravis i to!!!! xD

385Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 6:12 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

ok...ljudi posto ne mogu da nadjem negde topic za postavljanje pitanja ako neko owo widi pls. da mi pomogne: Zanima me kako da postawim one slike kao npr. u temi celebrity iz twojih snova ili modni ziri...pls. jer ja nemam blage veze..htela bi i u galeriju neke slike ali nzn. kako!!!!!!

386Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 6:20 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

odes na (na primer) www.tinypic.com , kliknes na choose, odaberes sliku i kliknes na upload now...i onda kad se uploaduje, ako zelis da ti se vidi cela slika prekopiras ono drugo, a ako hoces da ti bude samo link, onda ono poslednje... Smile

387Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 6:25 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ljudi, pocela sam da pisem novu knjigu, xexe... bas mi se svidja tema... nikad nisam imala ovako mastovitu!

388Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 6:35 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

o cemu se radi? videla sam vec u tuznim pricama.. =)

http://taylorswift-serbia.weebly.com

389Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 6:43 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i ja sam pocela da pishem knjigu novu..divna ce biti ali tuzna veoma;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

390Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 6:48 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

sanjastar (citat):o cemu se radi? videla sam vec u tuznim pricama.. =)


o devojci kojoj je poginuo decko, ali ona toga nije svesna pa mu svakog dana pise pisma, dok se na kraju ne ubije...

391Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 7:28 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

hehe, super! i ja bih bas volela da napisem neku knjigu sa izmisljenim likovima, ali nikad ne znam da ih smislim...uvek mi je glupo, bilo sta da smislim.... (:

392Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 7:29 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

Edward's spider-monkey (citat):
sanjastar (citat):o cemu se radi? videla sam vec u tuznim pricama.. =)


o devojci kojoj je poginuo decko, ali ona toga nije svesna pa mu svakog dana pise pisma, dok se na kraju ne ubije...

sto izabra tako tuznu temu?? al svidja mi se ideja stvarno Wink Very Happy

http://taylorswift-serbia.weebly.com

393Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 7:35 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

prekljuce mi je umro drug, pao je sa motora... cela knjiga ce da bude u pismima...
knjiga ce se zvati "Proklet bio Dajmer" jer je dajmer izmislio automobile...
a u knjizi, prvo ona ne shvata da je on mrtav, i krene da ide na neku terapiju, i samo jedne noci sanja o nesreci, i svega se seti, i shvati da je on mrtav, ali opet nastavi da pise pisma, i na kraju odluci da se ubije tako sto ce, kao i on, slupati svoj motor u kola, i to napise u pismu, i prenego sto pogine, njena sestra nadje pisma i pokusa da je spreci, ali bude kasno....

394Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 7:53 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

Edward's spider-monkey (citat):prekljuce mi je umro drug, pao je sa motora... cela knjiga ce da bude u pismima...
knjiga ce se zvati "Proklet bio Dajmer" jer je dajmer izmislio automobile...
a u knjizi, prvo ona ne shvata da je on mrtav, i krene da ide na neku terapiju, i samo jedne noci sanja o nesreci, i svega se seti, i shvati da je on mrtav, ali opet nastavi da pise pisma, i na kraju odluci da se ubije tako sto ce, kao i on, slupati svoj motor u kola, i to napise u pismu, i prenego sto pogine, njena sestra nadje pisma i pokusa da je spreci, ali bude kasno....
jako mi se svidja cela prica.. msm, znam da verovatno neces hteti da postavljas na net, ali bas bih volela da je procitam skroz Very Happy jako mi je zanimljiva ideja..

http://taylorswift-serbia.weebly.com

395Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 7:54 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... naravno da cu da je postavim, na forum, samo da je zavrsim do kraja, i prepravim!!!!

396Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 7:58 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

joj i meni je pre mesec dana poginuo drug tako sto je pao sa motora..tacnije prosao kroz crweno....znaci je*em ti motore..koliko samo ljudi pogine na taj nacin...
A jedwa cekam da procitam pricu...sigurno ce biti sooper na osnowu onoga sto si ranije postawlj. widi se da lepo pises Wink

397Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 8:00 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

a.. mislila sam da neces postavljati da ti neko ne ukrade xD i tako to.. xD ali super onda Very Happy

http://taylorswift-serbia.weebly.com

398Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 8:04 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... ma bas me briga, stric mi je pravnik-racunovodja... msm da ce hteti da ih objavi... voli on to!

399Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 8:53 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

edward spider monkey ...umro ti je drug?:O
kako si?L((( im sooo sorry<333
btw,jel si odustala od price sa devojkom kojoj umire decko?
jer ne bih da budeista ko moja,ja pishem sa takvom temom,.sad sma videla da i ti pises...
poveti tu knjigu sa pismima svom drugu<33333 i zao mi je.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

400Za sto vise postova - Page 16 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 23, 2009 9:50 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

oke...hwala Nika...msm. da sam razumela....sad cu da probam
p.s. ne obracajte paznju na mene,posto je owo tema za spamowanje moram nesto da pokusam... Very Happy
Za sto vise postova - Page 16 Vxzrxs

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 16/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions