Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Taylena(Taylor & Selena:)

+16
Rosie
_NikA_
Isabell
Twilight_girl
twilight's angel
lo0dachA
a_n_a
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
midnight_sun_girl
Leptiric
emmett's girl
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
tammy cullen
TwA.Ta
20 posters

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/2]

1Taylena(Taylor & Selena:) Empty Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 8:38 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Taylena(Taylor & Selena:) Nflfm

Meni su bas slatki,babyface par Very Happy

Selena Gomez and Taylor Lautner stepped out together in Vancouver over the weekend, sparking rumors that the Disney Channel star and the Twilight hunk are more than just friends.

When they had a break from filming (him New Moon and her Beezus and Ramona), Lautner, 17, picked up Gomez, 16, at her hotel Saturday, and the young couple headed for dinner at the upscale Cactus Club in the town of Coquitlam.

After dinner, they linked arms and walked to a nearby cineplex to see the Beyonce Knowles thriller Obsessed. "They were cuddling throughout the movie and sat very close together," says an onlooker. "[They were] definitely acting like they were boyfriend and girlfriend."

It's not the first time the couple has been spotted together. They recently grabbed dinner with some friends – including Lautner's Twilight costar Robert Pattinson. They were also spotted drinking lattes together at a nearby cafe on Thursday. "They were just sort of doing their own thing, talking," an onlooker tells PEOPLE.

2Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 8:40 pm

tammy cullen

tammy cullen
Obsessive newbourn

I meni su lep par Smile

3Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 10:05 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Jao,bas su slatki....ooo super su par... ali zar nije ona sa onim malim iz Jonas brothers??
Mada definitivno je bolji par sa Tejlorom...

4Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 10:14 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, mnogo su slatki....
bas bi volela da su zajedno...
tako su savrseni jedno za drugo...

5Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 10:16 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

bash su slatki zjdn...selena je bash dobraaa...nie nafixana ko miley...xexe...bash bi volela da su zajedno...<3

6Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 10:24 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

Kjut suuuu skroz Very Happy

7Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 10:34 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

a sta mislite, msm jel su zajedno...
nekima bi to slomilo srce...

8Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 11:15 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

bas su slatki... lep su par... Smile

9Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 11:21 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

meni se nesto i ne svidjaju kao par... ne ide mi selena uz njega...

10Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 11:35 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

pa oboje su lepi...
ona je bas slatka, mozda je istina da ne ide, a mozda uposte nisu zajedno...

11Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Thu Apr 30, 2009 11:52 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Mozda su samo drugari....ma skroz su cute!!!! Lepo izgledaju zajedno na ovoj slici..... Very Happy

12Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Fri May 01, 2009 1:02 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da, ljudi imaju i prijatelje...
stvarno su cute!!!

13Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Fri May 01, 2009 1:36 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

meni su ako nekako nzm da opishem...bash jedno za drugooo...mice...da selena je bila sa nickom al su raskinuli...xexe...

14Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Fri May 01, 2009 1:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

pa pametna sto je raskinula sa njim...
cim neko moze da bude sa miley, sigurno mu fale neke nervne celije u glavi!!!

evo link za taylora i selenu:

http://www.eonline.com/videos/v21407917001_.html

15Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Fri May 01, 2009 8:26 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

sto su slatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
=))))))))))))

16Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Fri May 01, 2009 9:44 pm

lo0dachA

lo0dachA
Young newborn

kak0 su slatki Smile)))))))))))

17Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Fri May 01, 2009 11:02 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ovde ima i ljudi koji vole miley...
ali, drago mi je sto je raskinula sa nickom, i bas mi je extra ako je sa taylorom...

18Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Fri May 01, 2009 11:13 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Ja nju jako jako jako volim Very Happy a i Taylora naravno.ddd.A zajedno su mi preslatki.

19Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Sat May 02, 2009 12:55 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

divni su, mada, moguce je da nisu zajedno... no sais, videcemo... pa nek se izjasne, sta cute???

20Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Sat May 02, 2009 1:08 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

meni su prepreprepreslatki zajedno....joooj ali i previse mi lice kao da su brat i sestra hehehe...

http://ninasource.forumsr.com

21Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Sat May 02, 2009 1:34 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

meni su slatki, ali ja bih Taylora za sebe, a ne za nju!!! Very Happy Razz

22Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Sat May 02, 2009 1:36 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

23Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Sat May 02, 2009 6:12 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

nemam pojma..tamo pise da je to neka Tiaa Taplin..prvi put cujem za nju..ko zna,mozda mu je to neka bivsa....!!!

24Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Sat May 02, 2009 6:57 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

ja bas volim i selenu i taylora...i bas su slatki tu!!!!!!! I love you

25Taylena(Taylor & Selena:) Empty Re: Taylena(Taylor & Selena:) Sun May 03, 2009 2:07 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

uh, daj boze da mi je ta bivsa, msm selena i taylor !!!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/2]

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions