Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

TWILIGHT LOODARIJE

+8
Twilight_girl
alice.cullenrs
**Anchi96**
twilight's angel
Jessica*
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
Rosie
12 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 13/40]

301TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 12:46 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma jok,isle esme prepustam tebi da uzivas!
jeste,diiiiiiiiiiiiivna jeeeeeeee.....tvoja je bila vrh,pa ja sam glasala za nju:) samo je alisrs malo pokvarila na kraju ali pazi kad niko nije od drugih dosao,samo je jess falila :)svi su nas pustili da slavimo u miru,to je fantasticno!
pa ne znam gde cemo,rob kaze da je iznenadjenje! cant wait!

302TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 12:53 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jaoo jeste,bilo je super i guess:OOO jao jedva cekam,da nam se javish obavezno.i zapamti,sutraje tvoj dan,makar razmislhjaj o tome,ja nisam i zao mi je...xD zamisljaj a mi ti docaravamo san:))))) ewo,mi tjemo josh malo pa poci na isle esme,pa rekoh da se pozdravim sa tobom,hvala sto si ostala<333bices divna sutra!!!!Smile)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

303TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 12:54 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i super sto su nas na miru ostavili da slavimo xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

304TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 12:56 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

gracias....vidimo se sutra i lepo se provediiiiiiiii!!!!!!!!!!

te quiero mucho...tebe i emmetta......adio!!!!!!!
SmileSmileSmileSmileSmileSmile

305TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 12:58 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hvala,nemoj da sumnjash da tju lepo da se provedem
p.s jedva cekam tvoje vencanje!!!!<333
te quiero mucho tambieeeennnn i que tengas weet dreams xD DREAM OF ROBERT!XD vidimo se sutra:**
emmett says hi:)
TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 29yqxc9
my monkey man xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

306TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 1:00 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ne brini,sanjam ga svake noci.....see ya tomorrow...
say hi to him to..and bye
besos SmileSmileSmile

307TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 10:30 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Rosie (citat):hello!!!!! JAO JESSICA NAJLEPSI POKLON NA SVETU<33333 JAO BOZE,HVALA VAM!! ANCHY I JASPER HVALA VAM,GRIZU JE SUPER!!<33333
hm jel pocinjemo> gde je emmett?:O

Nema na cemu, drago mi je da ti se svidja...a ko ce da se uda za Edwarda...mogu i njoj da napravim XD

308TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 11:17 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja se udajem za EDwarda...a gaga za roberta.... Very Happy

309TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 11:27 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

E onda mi kazi koja ti je boja kose Very Happy

310TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 11:43 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):ne zaboravi da dodjes sutra u 9..ti si mi KUUUMMAAA! NE ZABORAVIIIIIII!

gde to da zaboravim...da li si normalna?????......i bices sutra najjjjlepsa........ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
P.S.predivna ti je vencanica..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

311TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 1:41 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

aaaaa...mima mi je odgovorila na pm i rekla je da sada nema vremena posto mora da ide u skolu i da mi odaberemo pesme pa kada se vrati iz skole ce postaviti player.....
ljudi pa odabirajte pesme ......
moje 2 su :
decode
flightless bird,american mouth

312TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 2:37 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Jessica* (citat):E onda mi kazi koja ti je boja kose Very Happy
hocu ja poklon...ja se danas udajem za roberta..imam braon kosu!

313TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 2:38 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa ne znam...posto mi je vencanje veceras neka bude:let me sign,to ce rob da mi peva veceras,lol i supermassive black hole,malo zivlje i .... nemam pojma...izaberite:)

314TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 2:41 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

vencanica ti je prelepa...veceras ce biti ludo....steta za rosie i emetta sto im je alice pokvarila vencanje....

315TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 2:44 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nije ona alis,Smile drugo ime moramo da joj damo pobogu xDDDDDDDD
steta al ajde sve je bilo super,mi smo na odmoru:DDDD
jedva cekam vencanje i rodj zurku. bices divna gago<33 xD hejjj JESSICA,kad se ti udajesh za jacoba? jel za jacoba beshe???

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

316TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 2:47 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

jeste,ona je sa jackom....samo ne znam kada...
jaoo,hvala vencanica je divna..danas mi je extra dan:robov rodjendan,nashe vencanje i izasla je knjiga! Smile
ona je alis-rs....veeeeeeeelikaaaaa je razzzzzzzzlikaaaa....

317TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 6:11 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

divan dan i ja se radujem zbog vencanja i jedva cekam!!Very Happy
8mislim ja sam rob* xDDDDD jao d ai izasla je knjiga///
ma naravno da je razlika xD:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

318TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 7:21 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):
Jessica* (citat):E onda mi kazi koja ti je boja kose Very Happy
hocu ja poklon...ja se danas udajem za roberta..imam braon kosu!

vazii, naravno Very Happy
Ja cu se udati kad budem imala vremena XD
A izgleda da ni na zurku necu moci imam sutra pismeni iz mate a i brat mi je u to vreme na kompu...ali ipak za mene pustite pesmu The climb ili fly on the wall.

319TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 7:23 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

btw jess,meni je prirodna boja kose crna pa sam je prefarbala u crvenu a sad je crvenkasta. xD ali tamna:)
hvala ti za poklon<3333333333333 morash da dodjesh ,i moras sto pre da se udas jer su to vukodlaci bice drugaije vencanje! xd

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

320TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 7:36 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Sorry ako nije bas extra nemam neku inspiraciju XD
TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Gagayedward

321TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 7:38 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jhao lepa je mislim da ce joj se svideti!<3

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

322TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 7:39 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Joj, moja greska, nije Edward nego Robert...ponovo XD
TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Gagayrobert

323TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 7:39 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Rosie (citat):jhao lepa je mislim da ce joj se svideti!<3

Hvala Very Happy

324TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 7:42 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jel dolazis jess?? morashhhhhhhhh sestro nisi ni na nashe bila:(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

325TWILIGHT LOODARIJE - Page 13 Empty Re: TWILIGHT LOODARIJE Wed May 13, 2009 7:46 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Vec sam rekla da necu......mislim ne bih ja zbog matematike kao da je to uopste ucim, ali stvarno je moj brat tad na kompu, tako smo podelili vreme...bas mi je zao... Sad

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 13/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions