Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Intervju sa pobednicima 5 nagrada

+5
The.Cold.One
_GaGa_92
PcElicA M*A*J*A*
twilight's angel
EyB forever
9 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 11:25 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire


2Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 2:18 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Najjachiiiii suuu!!! a rob najjachi kad komentarishe trejler. i kiki vec slomila nagradu. i nece da poljubi roba.xD xD xD a gde je nikki? i kellan?

3Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 2:26 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Jao kako su slatki,veseli..nasmejani....hahahaha....AAAAA a Peter je takwa frajercina-kako dobro izgleda...uhhhh Intervju sa pobednicima 5 nagrada 787212

4Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 3:49 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

beautifull.....i <3<3<3<3 them........aaawh!

5Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 3:56 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma peter je bomba!!!!!!!!!!!! Very Happy
nisam jos odgledala videe, posle cu Razz

http://www.twilight-serbia.com

6Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 4:02 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

a cam mi je bio extra kad je kao udarao roba kad su isli da prime nagradu...Smile

7Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 4:24 pm

*Jeca*

*Jeca*
Young newborn

Da, a Rob ga pusta da ga bije.... Intervju sa pobednicima 5 nagrada 457141

8Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 5:59 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

volim ovaj interview xD CARLSILE JE SEXY HOT AAAAA

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

9Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 7:21 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

EXTRa

zasulzili su 1000000000% mada me malo cudi kako ovi oskarovci ne dobise nista
hvala bogu da su oni nesto osvojili extra extraextra
uzbudjena sam ko da sam ja dobila tu nagradu a ne oni =PPPP

steta sto nije ceo cast bio tu bas zbog nikki

10Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 8:09 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Pa nisu dobili jer publika glasa a swi mi ili bar wecina wise woli Twilight......e da bas je bilo malo glupo sto nisu swi bili tu...pa i Stefani M.-jer su na prwom mestu zahw. njoj oswojili i tolike nagrade(msm. da nije bilo knj. ne bi bilo ni filma)...Ali nema weze....mnoogo su mi slatki...i kao sto sam rekla izdwojicu Petera-mnooogo dobro izgleda-prawi baja......i kako je obucen i swe Very Happy

11Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 8:11 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

hehehehe
gospodin doktor ima svoje slatke strane =PPPP hehe

12Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 8:58 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

gospodin doktor je hot
ja ako ga vidim nekad ja cu da mu kazem
CARLISLE CULLEN U WANNA PLAY DOCTOR?
KEEEEZZZZZZ

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

13Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 9:00 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

hahahahahahahaha=PPPPPPPP

sto nemma nekog takvog doktora bila bi stalno bolesna =PPPPPPPP

14Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Tue Jun 02, 2009 10:42 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bolujem od ljubaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii xDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

15Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Wed Jun 03, 2009 12:17 am

anchy

anchy
Charming vampire

joj ja sam odgledala samo mali delic...ali u svakom slucaju cika doca je macak na kvadrat!!! lol!

16Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Wed Jun 03, 2009 7:53 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

uhhh machoooo<3 ja se e zesce palim na carlisla,odmah posle edwarda,i emmetta xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

17Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Wed Jun 03, 2009 2:02 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hahahaahha Very Happy Very Happy I ja i ja. Very Happy Very Happy Very Happy

18Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Wed Jun 03, 2009 2:43 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ja se posle ed na jake i carlislea oni su mi jednaki nekako =PPPPPPPP

19Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Wed Jun 03, 2009 4:53 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hahah..najjaci je deo:''is this the real gold?'' i onda kao stavlja u dzep onu kokicu..haha...sexy doktor....

20Intervju sa pobednicima 5 nagrada Empty Re: Intervju sa pobednicima 5 nagrada Wed Jun 03, 2009 5:15 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

majke mi....obozavam ih!!!!!!!!!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions