You are not connected. Please login or register

*Tennis*

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 3/8]

51 Re: *Tennis* on Tue Jun 16, 2009 11:29 pm

alice the best

Post thirsty vampire
ja sam rekla svoje za temu...da mogu ovo da dodam...kad smo bili na Rijaninom koncertu Miss Ivanovic je bila u lozi i mi smo otisli da joj trazimo autogram i samo je njena drugarica izasla iz loze i rekla Ana ne deli danas autograme i cula sam da se pre toga Ana drala sto je svi smaraju!!!! eto ti!!! Razz

52 Re: *Tennis* on Tue Jun 16, 2009 11:57 pm

Guest

Gost
Podrzavam je.
Zar je trebala cela arena da dodje da joj trazi autogram? 20 000 ljudi?

53 Re: *Tennis* on Tue Jun 16, 2009 11:58 pm

twilight's angel

Heroic vampire
ja obozavam anu ivanovic i stvarno me nervira sto je sad svi prozivaju kad gubi. sta, dobra im je samo kad pobedjuje? oni koji je stvarno vole, vole je i kad gubi. a jelenu ne podnosim

54 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 12:02 am

Guest

Gost
twilight's angel (citat):ja obozavam anu ivanovic i stvarno me nervira sto je sad svi prozivaju kad gubi. sta, dobra im je samo kad pobedjuje? oni koji je stvarno vole, vole je i kad gubi. a jelenu ne podnosim

Da li si primetila Jelena pre nego sto odservira pogleda u video bim?

55 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 12:04 am

twilight's angel

Heroic vampire
znachi skoro svaki put!!!!!!!!! tako me nervira! jbt, jel dosla da igra tenis ili da promovise sminku??? pa ona ne izlazi na teren bez 5 tona pudera!uf! a i tu mi neki manikir stalno. jbt, normalno je da ti se lome nokti u tenisu, a ona stalno mora da bude savrshena. i sva mi je kenjkava. ma zadavila bih je.izvinite fanovi jelene, ali...

56 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 1:30 am

Guest

Gost
Ljudi vraca se Kim Klajsters u Sinsinatiju!!!

57 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:31 am

Twilight_fanpire

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Pa zar se nije ona povukla sa tenisa??
E,istina znaci Jelena uvek pogleda u video bin...strasno...ali ona mi je nekako OK...
E Wuce nemoj da se ljutsi,ali stvarno mrzi 'celebrity' koji su tako nadrndani i ne daju aftogram...msm sigurno nece svih 20 000 da joj trazi aftogram....(sto volim rec aftogram umesto autogram...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

58 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 1:14 pm

Guest

Gost
Ma nista.Ja mnogo volim Anu pa i njene odluke.
Kad malo bolje razmislim mozda je mislila da ce svi doci, i da ce je zaboleti ruka od pisanja autograma.

59 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 2:13 pm

sweet_edvard's_girl

Charming vampire
Kim Klajsters... bice jako zanimljivo u Sinsinatiju Smile

60 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 4:25 pm

Guest

Gost
O da.Nadam se da nece igrati sa Anom u prvim kolima.

61 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 4:28 pm

alice the best

Post thirsty vampire
Twilight_fanpire (citat):Pa zar se nije ona povukla sa tenisa??
E,istina znaci Jelena uvek pogleda u video bin...strasno...ali ona mi je nekako OK...
E Wuce nemoj da se ljutsi,ali stvarno mrzi 'celebrity' koji su tako nadrndani i ne daju aftogram...msm sigurno nece svih 20 000 da joj trazi aftogram....(sto volim rec aftogram umesto autogram...
pa naravno da nije mogla cela arena da joj trazi autogram kad je bila u lozi nisu ljudi ni mogli da pridju do nje...smo par nas....

62 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 5:51 pm

Twilight_fanpire

Pa stvarno...a na kraju niste ni dobile autogram...bedara...
E,a Kim i nema neku konkurenciju osim Dinare....mada mislim da Kim jos uvek nije u dobroj formi,pa mozda i nase imaju neku sansu...nikad se ne zna...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

63 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:02 pm

sweet_edvard's_girl

Charming vampire
Wolf (citat):O da.Nadam se da nece igrati sa Anom u prvim kolima.

me to Smile

64 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:04 pm

Twilight_fanpire

Ana je 13. nosilac Wimbledona,Novak mislim 4.,za Jelenu nisam bas sigurna 8. ili 5.,a Troicki 30. nosilac...

65 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:10 pm

sweet_edvard's_girl

Charming vampire
bice cupavo za sve njih Smile

66 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:32 pm

Twilight_fanpire

Axa...mada za muske je super to sto je Nadal povredjen i nece bas da igra svoju igru...

67 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:37 pm

sweet_edvard's_girl

Charming vampire
pa dobro to jeste... mada u poslednje vreme se ne zna ko sve djokovicu moze da bude pretnja.... jako mi je krivo zbog toga Sad

68 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:38 pm

Twilight_fanpire

DA! Kod muskih ima bas dosta konkurencije,morace Novak bas da se potrudi...pojavili su ni od kuda...

69 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:40 pm

sweet_edvard's_girl

Charming vampire
pa da.... ne zna kad ce koji da mu iskoci... morace da stabilizuje igru pod hitno... ako nece jos vise da padne na rang listi

70 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:45 pm

Twilight_fanpire

Nece...msm ne verujem ovaj sa 5. mesta dosta zaostaje...ali mora da se stabilizuje i potrudi da malo smanji svoje greske i da popravi 1. servis,pa poslednjem takmicenju je bilo zalosno za gledanje,salim se nije bas toliko ali....

71 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 10:51 pm

sweet_edvard's_girl

Charming vampire
ali skoro da jeste Smile jbg.... nadam se da ce ga bolje krenuti... i to uskoro Smile

72 Re: *Tennis* on Wed Jun 17, 2009 11:53 pm

Guest

Gost
Videcemo.Bilo bi lepo da osvoji jos jedan Grend slem ali Federer....

73 Re: *Tennis* on Thu Jun 18, 2009 10:34 am

Twilight_fanpire

Jbg...ali moze Novak da ga pobedi....sigurna sam!

74 Re: *Tennis* on Thu Jun 18, 2009 11:02 am

sweet_edvard's_girl

Charming vampire
ma moze novak..... samo malo vise entuzijazma... zelje i koncentracije Smile

75 Re: *Tennis* on Thu Jun 18, 2009 3:11 pm

Twilight_fanpire

Svi cemo da navijamo za njegaaaa!!!!!!!

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 3/8]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next