Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ko zeli da mi pomogne

+4
*~Ana Cullen~*
_GaGa_92
**Anchi96**
Jessica*
8 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26Ko zeli da mi pomogne - Page 2 Empty Re: Ko zeli da mi pomogne Sat Jun 20, 2009 2:35 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

AAAAA HVALA TI! Ko zeli da mi pomogne - Page 2 987351

27Ko zeli da mi pomogne - Page 2 Empty Re: Ko zeli da mi pomogne Sat Jun 20, 2009 5:49 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

evo reg. sam se i ja Smile nick mi je isti kao i ovde Very Happy

28Ko zeli da mi pomogne - Page 2 Empty Re: Ko zeli da mi pomogne Sat Jun 20, 2009 5:58 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

e a jel ja mogu biti bar mod?

29Ko zeli da mi pomogne - Page 2 Empty Re: Ko zeli da mi pomogne Sat Jun 20, 2009 9:07 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

draga regostrovala sam se... naopaka bajka.... ako treba bilo sta tu sam Smile

30Ko zeli da mi pomogne - Page 2 Empty Re: Ko zeli da mi pomogne Sat Jun 20, 2009 9:45 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Hvala......evo fanipira sad postavljam za admina ali moras biti redovna Very Happy
Bella bices mod ali nemojte se ljutiti ako vas kasnije skinem mozda zbog toga sto niste redovne

Hvala ti jubavi.....kissss....lolim te Very Happy

31Ko zeli da mi pomogne - Page 2 Empty Re: Ko zeli da mi pomogne Sat Jun 20, 2009 9:45 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

P.S. stavite bar avatare, lepse je

32Ko zeli da mi pomogne - Page 2 Empty Re: Ko zeli da mi pomogne Sat Jun 20, 2009 9:47 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ja cu biti redovna obecavam! Smile

33Ko zeli da mi pomogne - Page 2 Empty Re: Ko zeli da mi pomogne Sat Jun 20, 2009 10:48 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

evo sad cu staviti!!!i hvala ti bicu redovna ne brini!!!a ako ne budem mogla da dolazim na net neko vreme javicu ti mada msm da se to skoro nece desiti Smile

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions