Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li mislite da ce se snimati film?

+11
Me,myself & I
maki-robsten
Rosie
Twilight_fanpire
twilight's angel
*twilight_girl*
Zoky93
Twilight_girl
Issy
Saska_Cullen_95
Emmett Cullen
15 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Tue Dec 01, 2009 9:21 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

i hope so....nada umire poslednja tako da.... Smile

27Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Tue Dec 01, 2009 10:15 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Emmett Cullen (citat):Samo da pola forumasica ne postanu naklone istom polu XD

hahaha pa toliko luda bas nisam.xDDDD

28Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Wed Dec 02, 2009 12:54 am

They call me Aut.

They call me Aut.
Obsessive newbourn

nagovoricemo meyerku da nam dovrsi knjigu,hah:D
a na nekom forumu ima ta knjiga na engleskom,kako sam procitala.
ili mi je neko rekao, ne znam

29Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Wed Dec 02, 2009 12:55 am

They call me Aut.

They call me Aut.
Obsessive newbourn

ou da,
ilegalno.:S
fuj,cekam da izadje kod nas xD

30Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Wed Dec 02, 2009 1:04 am

Issy

Issy
Heroic vampire

haaa?? to je ono sto je izaslo na internetu, tako?

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

31Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Wed Dec 02, 2009 1:56 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Sta?

32Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Wed Dec 02, 2009 4:33 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa 12 poglavlja koje sam vrlo dobro prostudirala....XDDD

33Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Wed Dec 02, 2009 11:36 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Aaaa tooo..ok...nsm ukapirala...

34Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Sun Dec 06, 2009 2:58 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

znaci vi pricate o tome da li ce se snimati film MS a ni knjiga jos nije napisana Smile .. polako ..cekajte... Smile ja msm da nece...ako ne napise novu knjigu sa nastavkom...

35Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Sun Dec 06, 2009 4:29 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa da...mi malo pozurile..

36Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Sun Dec 06, 2009 11:25 pm

Issy

Issy
Heroic vampire

a dobro... hahahhaa xDD
bas bih volela da je zavrsiii ;(( kniguu..

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

37Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Mon Dec 07, 2009 2:17 am

Immortal

Immortal
Unstoppable vampire

Bice dovoljno da zavrsi knjigu....mislim da bih u nedogled mogla da citam nastavke i da gledam filmove.....

38Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Mon Dec 07, 2009 11:16 pm

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

HAHAHAHAH slazem se s tobom Very Happy

39Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Wed Dec 09, 2009 1:41 pm

Issy

Issy
Heroic vampire

i ja se slazem... =)))

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

40Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Thu Dec 10, 2009 2:53 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ova tema je nepotrebna ...niakd nece snimiti film..imacemo srece ako uopste zavrsi knjigu.

41Da li mislite da ce se snimati film? - Page 2 Empty Re: Da li mislite da ce se snimati film? Thu Dec 10, 2009 4:13 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

agree. zato lock i u kantu

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions