Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Postanite moderator grupe po zelji... :)

+13
Bella Swan
Vampire_love
feelin_my_teeth?
.JoYa.ClearwateR.^^
Lady
Vekica
lone rider
S..rdjan
Nymphadora Cullen
Vampire's kiss
*ed's own zoxxy*
midnight_sun_girl
The.Cold.One
17 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Go down  Poruka [Stranica 3/3]

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Nymphadora Cullen (citat):Twilight_fanpire, mozes da budes mod u team Jacob, ali to znaci da moras da izadjes i team Edward...

Zamolila bih moderatore ostalih grupa da isprovere svoje grupe, ali i druge i da ovde postave spisak clanova koji su u vise grupa.. Te clanove cemo onda kontaktirati preko privatnih poruka, da bi se odlucili u kojoj grupi ce biti.. Uradite to molim vas sto pre... Jos jednom napominjem, dozvoljeno je biti samo u jednoj grupi!!! Toliko od mene za sada....
A? da 'izadjem team edward'???

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Moras da izaberes da li ces ostati u team Edward ili ces da predjes u Team Jacob...
Mozes biti u samo jednoj grupi!
Pa ti odluci!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Clanovi koji su u vise grupa:

Edward's love
twilight's angel
*<3edward' girl*<3
Raven_Meadowes
Funky Angel
Lil' W
S..rdjan
Twilight_Serbian_Girl
*zwezdica*
Nymphadora Cullen


da li da postavim i u kojim grupama su ili...?



feelin_my_teeth?: komentar modifikovan dana: Wed Mar 11, 2009 10:14 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

U Team Rosalie:

Funky Angel
Raven_Meadowes

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

Princess Of Darkness

Princess Of Darkness
Obsessive newbourn

evo ja sam izasla iz team emmett.....

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Oky, and tnx 4 help!!!
xD
a i sta ce ti Emmett, Jazz je naaaj!
xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

Princess Of Darkness

Princess Of Darkness
Obsessive newbourn

znam, znam...samo mi je bilo potrebno malo vremena da to shvatim a onda sam zaboravila da izadjem iz team emmett...zaboravna sam ja Very Happy

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Super sto ste napravile spiskove... Ja sam u dve grupe zbog toga sto team Renesme jos uvek nema moderatora, pa cu ja da uredjujem dok se ne pojavi neko ko ce biti moderator.. E sada cemo da kontaktiramo ostale preko privatnih poruka, da vidimo u koju grupu ostaju..

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

ocu ja da budem moderator !!!! ali jer moram onda da napustim team edward???? i sta tacno treba da radim????

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Moras da napustis team Edward... Pa za sada bi samo trebalo da posecujes grupu i da primas nove clanove kada ima zahteva za clanstvo... Jel hoces team Renesme?

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Mozes da budes moderator Team Renesme...ali tada ces morati da izadjes iz Team Edward...

Moderatori se trude da u grupu ne upadaju padobranci Smile, pustaju nove clanove u grupu i tako...



a Jovana ti je vec objasnila...Smile

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

necu onda vise volim edvarda bom

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):necu onda vise volim edvarda bom

pametna odluka...Very Happy

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Mogu li ja da budem moderator Team Bella jer msm da moderator te grupe od ihahaj nij bio ovde *puppy eyes*

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Sto se mene tice, mozes... Ali moramo da sacekamo da vidimo sta ce Mima reci... Mislim da to ipak ona treba da odluci...Smile

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Ok...sachekacemo je =]

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Bella (citat):Mogu li ja da budem moderator Team Bella jer msm da moderator te grupe od ihahaj nij bio ovde *puppy eyes*

Volela bih da mi neko odgovori ....

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

Bella (citat):
Bella (citat):Mogu li ja da budem moderator Team Bella jer msm da moderator te grupe od ihahaj nij bio ovde *puppy eyes*

Volela bih da mi neko odgovori ....

trenutno je moderator grupe Srdjan.... ukoliko ne dodje na forum kroz
par dana dogovoricu se sa adminima da tebe stavimo kao moda Very Happy ukoliko se oni sloze bice mod te grupe...

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Ok

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Jel mogu ja da budem mod team Alice msm zajedno sa midnight_sun_girl??? Jel moze neki team da ima 2 mod??? a ja bih stvarno htela...svaki dan cu dolaziti !!!! pls!! pls pls pls Crying or Very sad
cak sam i ukapirala sta mod radi...a to je za svaku pohvalu xD

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

Twilight_fanpire (citat):Jel mogu ja da budem mod team Alice msm zajedno sa midnight_sun_girl??? Jel moze neki team da ima 2 mod??? a ja bih stvarno htela...svaki dan cu dolaziti !!!! pls!! pls pls pls Crying or Very sad
cak sam i ukapirala sta mod radi...a to je za svaku pohvalu xD

Ja mislim da moze da bude samo jedan mod.... ali ako nisam u pravu ja cu te postaviti i bices mod samnom..

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

midnight_sun_girl (citat):
Twilight_fanpire (citat):Jel mogu ja da budem mod team Alice msm zajedno sa midnight_sun_girl??? Jel moze neki team da ima 2 mod??? a ja bih stvarno htela...svaki dan cu dolaziti !!!! pls!! pls pls pls Crying or Very sad
cak sam i ukapirala sta mod radi...a to je za svaku pohvalu xD

Ja mislim da moze da bude samo jedan mod.... ali ako nisam u pravu ja cu te postaviti i bices mod samnom..
AAAA HVALA TI!!! HVALA TI !! HVALA TIIII....molim boga da moze!! hvala,hvala,hvala!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions