Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE!

+21
PcElicA M*A*J*A*
Leptiric
**Anchi96**
Edward's spider-monkey
emmett's girl
MĭŋĴă [l0ve Ed]^^
*Edward's girlfriend*
tammy cullen
I L0vE EdWaRd***
*ed's own zoxxy*
Twilight_fanpire
.MisS.CulleN.
midnight_sun_girl
feelin_my_teeth?
edwards_girl
mis_ twilight
_NikA_
Jenny_Cullen
Nymphadora Cullen
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
25 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/4]

26BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Fri Mar 27, 2009 6:23 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

pesma je uzas tako sam besna sto nas predstavlja onaj seljak,ja sam navijala za andreja ilica

27BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat Mar 28, 2009 11:44 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ko je to bese?

28BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat Mar 28, 2009 2:39 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

mmm nzm kako da ti objasnim evo ti link https://www.youtube.com/watch?v=lWHKGmJuHuA obicno se ljudima ne svidja meni je ok

29BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Tue Mar 31, 2009 12:05 am

MĭŋĴă [l0ve Ed]^^


Young newborn

Ne znam k0like su sam0 pare dali da bi ona (najgluplja pesma u vasioni =]) pobedila....

30BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat May 02, 2009 2:08 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

ja obozavam ot bend a najvishe sajka najvishe na svetu posle zaca...plakala sam posle beovizije...i necu gledati evroviziju...tamo da nas predstavlja neka svinja sa kosom ko da je imala elektroshok...o boze strashno....zemljo otvori se!!!!!!!!!!!!!!!!

31BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat May 02, 2009 2:17 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, znaci pesma koja nas predstavlja je krajnje debilna.... strasno!!
bas bih volela da budemo poslednji, da s eopeamete, pa da ne salju tako glupe pesme na evroviziju...
mada ni izbor nije bio neki....
i glasanje je bilo zajebano... msm posaljes 60 din, a ni ne glasas!!!

32BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat May 02, 2009 2:19 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

bio je extra izbor!!!!!!!h8er,blagoslov za kraj,nishta novo pesme godine!!!!!!

33BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat May 02, 2009 2:31 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

aha, to je zato sto ti volis ot. h8er i moze da prodje, ovo ostalo, dosadno!!!

34BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat May 02, 2009 5:35 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

meni su se svidele blagoslov za kraj i sanjaj me, ali ne bi mi bilo zao ni da su pobedili danijel i milica ili sonja...a bilo je jos nekoliko pesama koje su mi se svidele, ali ova.... BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 385549

35BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat May 02, 2009 8:06 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

nie samo zato...mnogooo su dobre...pitaj koga ocesh...xexe

36BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat May 02, 2009 9:19 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja nisam gledala i slusala nasu beovoziju...(nisam imala vremena...citala knjige xD)ali sam cula pesmu koja nas predstavlja...majko mila....ali samo da su izabrali nesto bar malo bolje....malo....nisam cula goru pesmu....

37BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat May 02, 2009 11:45 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

Bicu usamljena ovde,i verovatno napadnuta,al' ja cu odmah da kazem da mi se svidja pesma. Dobra parodija na narodnjake i sund kog je nasa zemlja puna. I tekst ima poentu-ismeva sve sponzoruse i slicne osobe.

To sto tinejdzerke vole OT band,grupu tinejdzera,je potpuno druga stvar. Njihova pesma je bila odlicna,ali je obicna balada,cak vise nije popularna...

A smem li da vas pitam...sta je toliko katastrofalno u nasoj pesmi?

38BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sat May 02, 2009 11:53 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja ne volim ot bend....i ne slusam ,,narodnjake,, tj jest ne slusam nijedan bend ili nekog pevaca ili pevacicu u nasoj zemlji ...a necu da te napadam jer svako ima svoje misljenje...cak se meni nimalo ne svidja ot bend..

39BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sun May 03, 2009 12:20 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Leptiric (citat):Bicu usamljena ovde,i verovatno napadnuta,al' ja cu odmah da kazem da mi se svidja pesma. Dobra parodija na narodnjake i sund kog je nasa zemlja puna. I tekst ima poentu-ismeva sve sponzoruse i slicne osobe.

To sto tinejdzerke vole OT band,grupu tinejdzera,je potpuno druga stvar. Njihova pesma je bila odlicna,ali je obicna balada,cak vise nije popularna...

A smem li da vas pitam...sta je toliko katastrofalno u nasoj pesmi?
Odmah da ti kazem da se slazem sa tvojim misljenjem...misl. pored OT-benda jedino je Kon imao ok pesmu...jeste,nije ono sto smo do sada slali na evroviziju ali dajte ljudi pa kakav smo izbor imali..pesma je zabavna ima ok tekst..i svidja mi se muzika..nosi taj neki nas folklor...a i ko jos ocekuje da on pobedi..pa prosle godine je bila Evrovizija kod nas i nece se to usoro ponoviti..nije najbolja pesma na svetu ali jedna od boljih na Beoviziji(gledajuci kakve su sve pesme bile)...to je moje misljenje..a i Kona kad vidite na sceni sa onom njegovom afro frizurom,i kako se krece pa da puknes od smeha..ja mu zelim svu srecu...mada se vec prica da se jako slabo kotira..al nema veze..opet niko od njega ni ne ocekuje pobedu!!!!!!!!!

40BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sun May 03, 2009 3:40 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sta se stresirate oko te beovizije:O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

41BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sun May 03, 2009 3:48 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja se nestresiram svejedno...i onako smo(kao zemlja)i gori od antartika....

42BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sun May 03, 2009 3:52 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

mene ne zanima evrovizija i to..jaoo terassbenoti prosle godine,finska....jel beshe prosle godine?? kako dobar nastup divni su<33

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

43BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sun May 03, 2009 3:53 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja to iskreno i ne pratim....

44BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sun May 03, 2009 3:57 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ni ja xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

45BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sun May 03, 2009 6:43 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

cula sam pesmu koja ide na evroviziju, ali bas i ne pratim...

46BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Sun May 03, 2009 8:08 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

ja bas volim da gledam i beoviziju i evroviziju, ali ne nerviram se oko toga bas toliko...glupo mi je sto su ovi pobedili i to je sve... Very Happy

47BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 12:59 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i ja to vec 6 godina pratim, al ove godine, promasaj....

48BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 4:41 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

evrovizija se biti obicno blamiranje sto se tice srbije....msm cipela.....pa to je nenoormalno.....joksmimovic je pisao pesmu a on bio ziri....gde je tu pravda!.....xDDDDDDDD lol!

49BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 6:25 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

marko kon...debela svinja treba da me predstavlja u evropi!!!!boze me sachuvaj...chovek ne zna ni da peva...ja jesam opsednuta sajkom i ot bendom...ali realno...umesto chetvorica preslatkih momaka sa odlichnom rock baladom da nas predstavljaju...ispade ova stoka...gromada masna fuj...u ovoj zemlji nishta ne moze poshteno da prodje i niko ne zna shta je pravi rock...najsrecnija cu biti ako budemo bili posledji...ima da slavim...jbt...

50BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! - Page 2 Empty Re: BEOVIZIJA-NAJVECA KRADJA GODINE! Mon May 04, 2009 6:29 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ja se slazem meni je ot bend bio OCIGLEDNO najbolji ali nije bitno sto oni nisu pobedili fora je KOLIKO glasova su ONI imali a koliko ona KONJINA.......na Evroviziji ce biti bruka.........ali nikad necu shvatiti joksimovica............

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions