Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Nece biti Bravo Twilight speciala???!!!

+23
m...ue
Vampire girl
TwA.Ta
PcElicA M*A*J*A*
cullen's girl
>eDwArD's LuLLaBy<
a_n_a
*Bella Cullen*
Edward's spider-monkey
~*Edward's Bella*~
Bella
Rosie
Nymphadora Cullen
.MisS.CulleN.
Makishka
*Edward's girlfriend*
robertmarina
edward's_bitch
Isabell
^my.love-Cullen.boy^
feelin_my_teeth?
twilight's angel
Twilight_fanpire
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/4]

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

nisu ti ga doneli s onim tvojim posebnim specijalom? lol!

27Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Mon Mar 30, 2009 11:30 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ej,nisu ali hoce znas?Very Happy (strashno)///..=.=

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ljudi smirite se, rekli su da nece biti specijala za sada,
napravice ga pre ili kasnije, od toga imaju smao koristi, napunicemo im dzepove
strpljenja

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jaooo nadam se!!! Very Happy

30Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Mon Mar 30, 2009 10:54 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i ja se nadam, ma verujem da ce ga biti, evo ja cu da ga napravim, nek ga oni samo odstampaju

*Bella Cullen*

*Bella Cullen*
Young newborn

Ma i ta svetska ekonomska kriza je izmisljena samo da se bogati jos vise obogate a da narod bude jos siromasniji msm odakle je dosla ekonomska kriza......iz amerike a oni su se vec izvukli realno srbija je uvek u ekonomskoj krizi ali smo mi navikli da zivimo sa njom naravno da ce sve da propada i niko nece nista da kupuje ako misle da je ekonomska kriza pa tako propadaju firme i sve pa kao za to je kriva ekonomska kriza ma ima da nam daju taj specijal inace cemo da dignemo u vazduh bravo kucu sta mislite Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 554612

http://twilight.serbianforum.info

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ljudi od kad je samo ta kriza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja kolko se secma mi zivimo samo u neki m krizama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

je*ani polticari sve su oni krivi i glupi amerikanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

33Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Thu Apr 16, 2009 12:49 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Jao bre sta se glupiraju! Nek uzbace special,drmnumu neku cenu-Mi srecni,ONI srecni-->SVI srecni i kraj price...

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe, slazem se, moze da kosta kolko oce, nek ga samo naprave!!!!

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

*Bella Cullen* (citat):Ma i ta svetska ekonomska kriza je izmisljena samo da se bogati jos vise obogate a da narod bude jos siromasniji msm odakle je dosla ekonomska kriza......iz amerike a oni su se vec izvukli realno srbija je uvek u ekonomskoj krizi ali smo mi navikli da zivimo sa njom naravno da ce sve da propada i niko nece nista da kupuje ako misle da je ekonomska kriza pa tako propadaju firme i sve pa kao za to je kriva ekonomska kriza ma ima da nam daju taj specijal inace cemo da dignemo u vazduh bravo kucu sta mislite Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 554612


xexe
to i mislim
imas pravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja sam za...majmuni umesto bravo postera mogli su twilight special da naprave

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Stvarno...

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

mada su im dobri ovi posteri twilight Ali covece..koliko bi ih bilo u specialu xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ma sigurno ce biti specijala bar jedan broj. . .
isto su tako pricali da nece biti rbd specijala a bilo ga je. . .

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

--..--- kako me je iznervirao ovaj direktor jel ste videli u novom bravou,da je rekao kao da se cullenovi nece vishe **moderno** oblaciti....mnogo me nervira nesto-.- i mis cathrine;(((

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj videla sam, strasno!!!
pa nisu oni iz 16 veka nego iz 20!!!!
a i s.m. je rekla, msm u knjizi, da oblace samo markiranu odecu!!!

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

au pa to je glupo!!!! treba da prate knjigu ,a ne da dopuste da bilo koji direktor promeni nesto sto je po meni veoma bitno... ako se ne oblace moderno onda Alis kao da gubi jedan deo svoje licnosti msm ona je clan kalenovih koji prati sve trendove.... GLUPOST!!! Samo se nadam da to nije tacno!!! Evil or Very Mad affraid

43Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Thu Apr 23, 2009 10:07 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

jao najjace bi bilo, da na pola filma promene reditelja....
ili bi ga snimali od pocetka, ili bi film bio zezanje....
a i stvarno... ovaj novi... te moraju da stede, te menjaju likove...
onako savrseni kao u prvom delu sto su nek ostanu (sta sam sada rekla????)

44Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Thu Apr 23, 2009 11:22 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Rosie (citat):--..--- kako me je iznervirao ovaj direktor jel ste videli u novom bravou,da je rekao kao da se cullenovi nece vishe **moderno** oblaciti....mnogo me nervira nesto-.- i mis cathrine;(((
realnobravo mnogo kenja izvinte na izrazu ali...realno...kao nije...pa ono sta oni znaju nadju neke bedne vsti na netu to stave i kraj ono...bas njih briga stvarno...msm ima slika odprilike kako ce biti obuceni i bas su ok...ae molim te zbg ekonomske krize ne mogu da kupe normalnu odecu...mng oni seru...

45Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Thu Apr 23, 2009 11:25 pm

cullen's girl

cullen's girl
Obsessive newbourn

ma brevo skoro svaki broj pise isto o TW,samo ponekad ubace neku novu rijec ili tak nezz...lol....meni vise i bezze da kupujem jer sve sto pisu ja to vec odavno znam...

46Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Thu Apr 23, 2009 11:38 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Pa da....ja bravo vise i ne kupujem jer sto ti kazes jedno te isto stalno vrte...ako me nesto zanima uzmem od drug. i procitam...a to za oblacenje ne da nije tacno nego vecu izmisljotinu nisu mogli da napisu...Oblacice se isto kao i do sada...msm. to nema nikakve veze sa ovom cuvenom ekon. krizom...aj bezi...gluposti....

47Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Fri Apr 24, 2009 12:34 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bravo ne zna ni T od twilighta,josh su neko sranje napisali koje nema veze sa vezom,pronacicu sutra pa cu da napishem..o boze.-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

48Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Fri Apr 24, 2009 12:36 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

aaa da napisali su da jacob sece dugu kosu u new moonu ahahaha,glupan sto uopste nije tacno xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

49Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Fri Apr 24, 2009 10:32 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Oni ni sami ne znaju sta pisu,cak i sami sebi kontradiktuju.Prvo napisi da Robert nije mogao biti maneken jer je sa 17 bio previse muzevan,i onda u sledecem broju daju njegovu izjavu da je bio previse muzevan za modela-.-. Ima toga jos,samo se sad ne mogu setiti.Jedino sto je dobro su posteri.

50Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 2 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Fri Apr 24, 2009 12:37 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

majke mi su debili....jedino su im posteri dobri. nemaju nista vise normalno, samo izmisljaju gluposti!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions