Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Nece biti Bravo Twilight speciala???!!!

+23
m...ue
Vampire girl
TwA.Ta
PcElicA M*A*J*A*
cullen's girl
>eDwArD's LuLLaBy<
a_n_a
*Bella Cullen*
Edward's spider-monkey
~*Edward's Bella*~
Bella
Rosie
Nymphadora Cullen
.MisS.CulleN.
Makishka
*Edward's girlfriend*
robertmarina
edward's_bitch
Isabell
^my.love-Cullen.boy^
feelin_my_teeth?
twilight's angel
Twilight_fanpire
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/4]

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

ovi iz brava ne znaju ni " T " od Twilight-a!!!!! Mogli bi malo da se informisu pre nego sto pocnu da pisu gluposti!!!!!
Citiram:
Kanadski model Noot Seear(25) dobila je sporednu ulogu u "New Moonu" .Pojavljuje se u ulozi Heidi,prelepe smrtnice koja privlaci Volturi bica kao hrana u podzemlju grada.
"VOLTURI BICA"- MOLIM???? !!!!!!
Nemaju pojma sa zivotom... ova recenica zvuci kao da je napisalo dete od 3 godine!!!! garantujem da ljudi koji pisu ove clanke nisu cak ni procitali knjige!!!!!!

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

haha,da,to sam ja pokusavala da skontam "sta je pisac hteo da kaze." Ispada kao da je ona hrana tim "volturi bicima."

Vampire girl

Vampire girl
Young newborn

Strasno vise.Nece biti Twilight specijala zbog ekonomske krize,msm stvarno...Povecava se cena zbog SEKE,koja glupost.Bravo girl su isto povecali cenu i jos ce da izlazi samo svakog treceg meseca katastrofa.Pocinju da smanjuju ljudima playu iz navedenog razloga,msm pa od cega ljudi da zive?Uzas!Rado bih zivele negde bilo gde samo ne ovde.
Vracam se opet na specijal,stvarno mi je zao sto ga nece biti.Uzasno me nervira sto stalno pisu o Miley,o nznm kome a Twilight retko,retko kad.Uzas!

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Em pisu neistine em im vesti kasne 3 meseca!!! Ono malo istine sto napisu,ja 3 meseca ranije vidim na e! news!
E,da ja se secam da su negde napisali da Edwaed poziva Bellu na plazu u prvom delu na La Push!!! Msm STA??? uzas...

55Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Fri Apr 24, 2009 10:38 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

pa to sto vesti kasne 3 godine nema veze samo sa casopisom vec sa celom ovom zemljom koja je toliko zaostala u svemu da nemam reci!!!!! Evil or Very Mad
A o njihovoj nepismenosti , neobrazovanosti i neinformisanosti tek ne zelim da pricam!!! Mogli bi bar da znaju nesto o onome sto pisu ,da nebi odvaljivali gluposti!!!!!! Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 6793

56Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Sat Apr 25, 2009 12:40 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ja iskreno volim bravo dokle god izdaju njihove postere (msm na twilight naravno) ali zaista me je ovaj poslednji broj razocarao...
i to malo tekstova sto pisu o twilight-u uzimaju od nemackog bravo-a, a to dok stigne kod nas u ZEMLJU SRBIJU, istruli.... em nije skroz tacno, ne prevedu dobro, em kasni vekvima....

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ma brevo ume da bude sjajan ali kad pocne sa glupostima ume tako da lupeta,verujem da postoji negde neki spisak svih njegovih ispada a posteri su strava,ali kad taj casopis lupi neko sranje o kome obicno nema pojma to je tako antipaticno....ja ne znam sta da verujem!!!!!! jel neko mozda procitao sta su rekli u zadnjem broju o new moon-u????????

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

napisali su ve ono sto vec znas ,posto naravno kasne sa vestima!!!!
i Imali su nekoliko zescih odvala... neke od njih smo vec postavili vrati se stranu dve unazad i videces!!!! Very Happy

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da, bas su se izlupali.. pola i ivse nije tacno

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

U novom bravu nema nicega o twilightu!!! UZAS!!! rekli su da ce da pisu!!! kreteni

61Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Sun May 10, 2009 12:10 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

bice u sledecem...ali u svakom slucaju debili...

62Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Sun May 10, 2009 12:32 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

seljacine,ovo je propast.dabogda napravili special.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

63Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Sun May 10, 2009 12:44 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

mislim da ce napraviti specijal, tek kad (i ako) napravi nemachki bravo...

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa bio je special u nemackoj! Ja sad treba da cekam jos 2 nedelje do sledeceg broja! seljaci

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

koji je mail za kontaktiranje bravoa?Smile

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

PISI NA:
Bravo,
Temerinska 102,
21000 Novi Sad,
Srbija

e-mail:bravo@color.rs

Tako pise u Bravu...

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hajde da napisemo pismo Smile
cak su sada i ukinuli bravo girl,odnosno na svaka tri meseca izlazi Smile

68Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Sun May 10, 2009 10:22 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Znam! UZAS! Ajde i njih da napadnemo,posto smo se okupii u velikom za slumdog millionaire...sta kazete?

69Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Mon May 11, 2009 12:08 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja sam uvek ZA!

70Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Mon May 11, 2009 12:32 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

E SUPER HVALA.SAD CU DA BACIM ATOMSKU BOMBU NA REDAKCIJU.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

71Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Mon May 11, 2009 12:36 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ali rosie,ona bi pobila celu srbiju a ne samo redakciju...rucna bi verovatno bila dovoljna,mozda dve...

72Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Mon May 11, 2009 12:37 am

MartinkicA


Young newborn

Ekonomska kriza, ovo-ono...

Nije svakom tata gospodin Miskovic. Smile

73Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Mon May 11, 2009 12:39 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

aaaaaaaa...ne bi..pobila ..dobro ajd,neki exploziv.da ne pomremo i mi:O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

74Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Mon May 11, 2009 12:40 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da,ali bi oni tako dobili pare...ja bi kupila tri cetiri primerka samo da imam sve strane da polepim koje zelim Smile

ja ne smem sad da umrem kad mi je BD nadomak ruke...

75Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! - Page 3 Empty Re: Nece biti Bravo Twilight speciala???!!! Mon May 11, 2009 12:49 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sto umires??ja mogu,ja ga vetj imam xDDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions