You are not connected. Please login or register

Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak)

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 5/15]

101 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 11:40 am

_NikA_

Unstoppable vampire
Rosie (citat):ahahahahah! Ludilo! Daj covece..to su deca./.. ne zna vishe gde ce ovaj svet xD zaludjena sagom..nije ni knjigu procitala...a i da ju je procitala nije ni razumela,gde dete moze da razume nesto kao twilight covece... I ja sam jednom imala fizicko,i sedi jedno dete pored mene na klupi i potpisuje se u leksikon..i ja joj uzmem leksikon iz ruke i vidim napisala pod omiljenom glumicom:kris i vishe nije znala sta da napishe..ja je pitam,ko ti je omiljena glumicaL a ona kaze: ona sto glumi u novom filmu onom sumrak. a ja pocnema da se smejem na glas,dete me gleda zbunjeno,ja joj napishem dole kristen i kazem joj: ma nemoj,a kako moze da ti bude omiljena glumica kad ne znash nista o njoj..a ono dete zamalo da pocne da zaplace i kaze: znam.. a ja joj kazem aha,aha znas..nemash ti pojma xD kakva derista o boze..ne znaju ni t od twilight a nesto izvode..
dobro skrenuli smo sa teme..Sve u svemu jedva cekam prolecni da pocnem da citam sagu iznova po koji put:S xD

pa, ja mislim da je svejedno da li zna nesto o kristen ili ne, ako joj se svidelo kako je odglumila bellu...i ne mora sad da procita sve knjige da bi joj se film svideo i da bi znala nesto o twilight-u... Rolling Eyes

102 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 12:34 pm

Twilight_fanpire

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
_NikA_ (citat):
Rosie (citat):ahahahahah! Ludilo! Daj covece..to su deca./.. ne zna vishe gde ce ovaj svet xD zaludjena sagom..nije ni knjigu procitala...a i da ju je procitala nije ni razumela,gde dete moze da razume nesto kao twilight covece... I ja sam jednom imala fizicko,i sedi jedno dete pored mene na klupi i potpisuje se u leksikon..i ja joj uzmem leksikon iz ruke i vidim napisala pod omiljenom glumicom:kris i vishe nije znala sta da napishe..ja je pitam,ko ti je omiljena glumicaL a ona kaze: ona sto glumi u novom filmu onom sumrak. a ja pocnema da se smejem na glas,dete me gleda zbunjeno,ja joj napishem dole kristen i kazem joj: ma nemoj,a kako moze da ti bude omiljena glumica kad ne znash nista o njoj..a ono dete zamalo da pocne da zaplace i kaze: znam.. a ja joj kazem aha,aha znas..nemash ti pojma xD kakva derista o boze..ne znaju ni t od twilight a nesto izvode..
dobro skrenuli smo sa teme..Sve u svemu jedva cekam prolecni da pocnem da citam sagu iznova po koji put:S xD

pa, ja mislim da je svejedno da li zna nesto o kristen ili ne, ako joj se svidelo kako je odglumila bellu...i ne mora sad da procita sve knjige da bi joj se film svideo i da bi znala nesto o twilight-u... Rolling Eyes
Pa stvarno...msm pa ako su deca,i oni mogu da vole sagu,a i knjiga nije uopste teska da oni ne bi mogli da shvate...sagu moze svako da voli,nema ogranicenja...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

103 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 4:01 pm

Neda

Young newborn
Odavno sam procitala i isto sam tako citala na casovima! Sad citam drugi deo a moja drugarica treci! Jednom nas je nastavnica tehnickog uhvatila...

104 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 8:44 pm

Rosie

Twilight_fanpire (citat):
_NikA_ (citat):

Pa stvarno...msm pa ako su deca,i oni mogu da vole sagu,a i knjiga nije uopste teska da oni ne bi mogli da shvate...sagu moze svako da voli,nema ogranicenja...

zar ti stvarno mislish da oni mogu da razumeju tu vezu izmedju belle i edwarda i jacoba?...hmm.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

105 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 8:46 pm

Twilight_fanpire

Sto da ne...nije nista komplikovano....

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

106 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 8:54 pm

Rosie

nista nije komplikovano? ajde objasni sto bella nece da jacob ode a hoce da ostane sa edwardom i sto kaze jacobu da ga voli a sto ostaje sa edwardom..ne znas ni ti sta prichas xD

107 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 8:58 pm

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
zato ssto jacoba voli kao druga i jako joj je poseban u zivotu ali samo kao prijatelj a edward je ljubav njenog zivota i ja sam znala tu razliku jos od kad sam imala 3 godineXD

108 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 9:03 pm

Twilight_fanpire

10000 puta smo napisali zasto! Evo Jovana ti je napisala ponovo!

109 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 9:06 pm

Rosie

ne treba meni neko da pishe..znam ja veoma dobro. Okej.. kazi to malom detetu xD

110 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 9:10 pm

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
pa moja sestra od tetke koja ima 12 godina je odlicno shvatila

111 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 9:17 pm

Twilight_fanpire

Eto...

112 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Thu Apr 16, 2009 10:56 pm

yozza{fairy}

Obsessive newbourn
Hej hej hej spamujete jeste li to skontali??

Ja zaista mislim da uopšte nije bitno koliko imaš godina da bi razumeo knjigu, svako ima drugačije razvijen rečnik i razvijeno pamćenje i shvatanje, mislim, evo postoji ta devojčica za koju sam pričala da ima 8 godina i savršeno razume knjigu, ali eto, postoji možda neko ko ima 20 i uopšte ne može da je shvati... zaista se oko toga ne treba prepirati

113 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Fri Apr 17, 2009 12:01 am

Twilight_fanpire

hehehe...znamo... anymore!!

114 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Fri Apr 17, 2009 8:09 pm

a_n_a

Unstoppable vampire
jooooooooooooooj
procitala sam kniju i evo upravo placem

najlepsa knjiga koju sam ikada procitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kako su likovi i sve sto se desava lepo objasnjeni

115 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Fri Apr 17, 2009 8:23 pm

I L0vE EdWaRd***

Obsessive newbourn
Tek da widis ostale delowe...! The best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

116 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Fri Apr 17, 2009 9:30 pm

a_n_a

Unstoppable vampire
gledala sam u nekoj knjzari imaju svi delovi i na engleskom

koja je kod vas cena knjige ???

117 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Sat Apr 18, 2009 1:51 am

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
gde imaju delovi na engleskom i bd?????

118 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Sat Apr 18, 2009 10:42 am

Rosie

bre,u austriji..xD

119 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Sat Apr 18, 2009 2:29 pm

I L0vE EdWaRd***

Obsessive newbourn
Ja sam widela cene knjiga od 900, a kod nas u Familiji ima za 570!!!

120 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Sat Apr 18, 2009 3:36 pm

a_n_a

Unstoppable vampire
ovde u austriji ali nisam htela da uznem uzela sam na nemackom

hvala za obavestenje

121 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Sat Apr 18, 2009 6:01 pm

Rosie

I L0vE EdWaRd*** (citat):Ja sam widela cene knjiga od 900, a kod nas u Familiji ima za 570!!!

sta za 570? twilight saga na engleskom?gdeee?

122 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Sat Apr 18, 2009 9:35 pm

yozza{fairy}

Obsessive newbourn
Čoveče.... kod nas je 972... Shocked

123 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Sat Apr 18, 2009 9:48 pm

_NikA_

Unstoppable vampire
ja sam preko neta narucila za 864

124 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Sun Apr 19, 2009 12:47 am

Rosie

covece..plus postarina ti nisi normalna..

125 Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) on Sun Apr 19, 2009 12:58 am

_NikA_

Unstoppable vampire
pa, sad su povecali cenu, tako da sam dobro prosla, ali bolje mi je tako, posto ne zivim u gradu, najblize gde sam mogla da odem je Kikinda (to mi je udaljeno oko 30 km), a blize nigde nema, i jos ko zna da li ima u Kikindi, tako da mi je jeftinije bilo da narucim preko neta...ali

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 5/15]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next