Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak)

+63
*Mina
lamb
Vekica
lo0dachA
Issy
bela
Twilight_girl
bella swon
vampiRka.
*Rosalie fan*
robertmarina
Cullenka.x3.Edward
aliiice
Immortal
*~Ana Cullen~*
**MiLiChIcA**
**Isidora**
SanyaTheStar <3
Toy Soldier
anchy
alice.cullenrs
alice the best
*Jeca*
.jekili.
m...ue
EyB forever
Tasha'94
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
emmett's girl
mala bubica
^^Nikolina^^
!*~The Cullen Girl~*!
Jessica*
BojanZ
Neda
yozza{fairy}
a_n_a
Zoky
*Twilight*Princess*
lepotica
Miccy_un Angel de Verdad
JeJa
Vampire girl
pancha_95_
cec
Miss Honey_Bun
Bella
**Anchi96**
~ Mici ~
_NikA_
PcElicA M*A*J*A*
I L0vE EdWaRd***
Edward's spider-monkey
*Edward's girlfriend*
Natty
Twilight girl :)
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Rosie
Twilight_fanpire
.JoYa.ClearwateR.^^
mandrea94
67 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 5/15]

101Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 11:40 am

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

Rosie (citat):ahahahahah! Ludilo! Daj covece..to su deca./.. ne zna vishe gde ce ovaj svet xD zaludjena sagom..nije ni knjigu procitala...a i da ju je procitala nije ni razumela,gde dete moze da razume nesto kao twilight covece... I ja sam jednom imala fizicko,i sedi jedno dete pored mene na klupi i potpisuje se u leksikon..i ja joj uzmem leksikon iz ruke i vidim napisala pod omiljenom glumicom:kris i vishe nije znala sta da napishe..ja je pitam,ko ti je omiljena glumicaL a ona kaze: ona sto glumi u novom filmu onom sumrak. a ja pocnema da se smejem na glas,dete me gleda zbunjeno,ja joj napishem dole kristen i kazem joj: ma nemoj,a kako moze da ti bude omiljena glumica kad ne znash nista o njoj..a ono dete zamalo da pocne da zaplace i kaze: znam.. a ja joj kazem aha,aha znas..nemash ti pojma xD kakva derista o boze..ne znaju ni t od twilight a nesto izvode..
dobro skrenuli smo sa teme..Sve u svemu jedva cekam prolecni da pocnem da citam sagu iznova po koji put:S xD


pa, ja mislim da je svejedno da li zna nesto o kristen ili ne, ako joj se svidelo kako je odglumila bellu...i ne mora sad da procita sve knjige da bi joj se film svideo i da bi znala nesto o twilight-u... Rolling Eyes

102Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 12:34 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

_NikA_ (citat):
Rosie (citat):ahahahahah! Ludilo! Daj covece..to su deca./.. ne zna vishe gde ce ovaj svet xD zaludjena sagom..nije ni knjigu procitala...a i da ju je procitala nije ni razumela,gde dete moze da razume nesto kao twilight covece... I ja sam jednom imala fizicko,i sedi jedno dete pored mene na klupi i potpisuje se u leksikon..i ja joj uzmem leksikon iz ruke i vidim napisala pod omiljenom glumicom:kris i vishe nije znala sta da napishe..ja je pitam,ko ti je omiljena glumicaL a ona kaze: ona sto glumi u novom filmu onom sumrak. a ja pocnema da se smejem na glas,dete me gleda zbunjeno,ja joj napishem dole kristen i kazem joj: ma nemoj,a kako moze da ti bude omiljena glumica kad ne znash nista o njoj..a ono dete zamalo da pocne da zaplace i kaze: znam.. a ja joj kazem aha,aha znas..nemash ti pojma xD kakva derista o boze..ne znaju ni t od twilight a nesto izvode..
dobro skrenuli smo sa teme..Sve u svemu jedva cekam prolecni da pocnem da citam sagu iznova po koji put:S xD


pa, ja mislim da je svejedno da li zna nesto o kristen ili ne, ako joj se svidelo kako je odglumila bellu...i ne mora sad da procita sve knjige da bi joj se film svideo i da bi znala nesto o twilight-u... Rolling Eyes
Pa stvarno...msm pa ako su deca,i oni mogu da vole sagu,a i knjiga nije uopste teska da oni ne bi mogli da shvate...sagu moze svako da voli,nema ogranicenja...

103Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 4:01 pm

Neda

Neda
Young newborn

Odavno sam procitala i isto sam tako citala na casovima! Sad citam drugi deo a moja drugarica treci! Jednom nas je nastavnica tehnickog uhvatila... Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 32326 Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Bella and edward

104Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 8:44 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Twilight_fanpire (citat):
_NikA_ (citat):
Rosie (citat):ahahahahah! Ludilo! Daj covece..to su deca./.. ne zna vishe gde ce ovaj svet xD zaludjena sagom..nije ni knjigu procitala...a i da ju je procitala nije ni razumela,gde dete moze da razume nesto kao twilight covece... I ja sam jednom imala fizicko,i sedi jedno dete pored mene na klupi i potpisuje se u leksikon..i ja joj uzmem leksikon iz ruke i vidim napisala pod omiljenom glumicom:kris i vishe nije znala sta da napishe..ja je pitam,ko ti je omiljena glumicaL a ona kaze: ona sto glumi u novom filmu onom sumrak. a ja pocnema da se smejem na glas,dete me gleda zbunjeno,ja joj napishem dole kristen i kazem joj: ma nemoj,a kako moze da ti bude omiljena glumica kad ne znash nista o njoj..a ono dete zamalo da pocne da zaplace i kaze: znam.. a ja joj kazem aha,aha znas..nemash ti pojma xD kakva derista o boze..ne znaju ni t od twilight a nesto izvode..
dobro skrenuli smo sa teme..Sve u svemu jedva cekam prolecni da pocnem da citam sagu iznova po koji put:S xD


pa, ja mislim da je svejedno da li zna nesto o kristen ili ne, ako joj se svidelo kako je odglumila bellu...i ne mora sad da procita sve knjige da bi joj se film svideo i da bi znala nesto o twilight-u... Rolling Eyes
Pa stvarno...msm pa ako su deca,i oni mogu da vole sagu,a i knjiga nije uopste teska da oni ne bi mogli da shvate...sagu moze svako da voli,nema ogranicenja...

zar ti stvarno mislish da oni mogu da razumeju tu vezu izmedju belle i edwarda i jacoba?...hmm.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

105Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 8:46 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Sto da ne...nije nista komplikovano....

106Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 8:54 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nista nije komplikovano? ajde objasni sto bella nece da jacob ode a hoce da ostane sa edwardom i sto kaze jacobu da ga voli a sto ostaje sa edwardom..ne znas ni ti sta prichas xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

107Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 8:58 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

zato ssto jacoba voli kao druga i jako joj je poseban u zivotu ali samo kao prijatelj a edward je ljubav njenog zivota i ja sam znala tu razliku jos od kad sam imala 3 godineXD

108Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 9:03 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

10000 puta smo napisali zasto! Evo Jovana ti je napisala ponovo!

109Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 9:06 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne treba meni neko da pishe..znam ja veoma dobro. Okej.. kazi to malom detetu xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

110Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 9:10 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

pa moja sestra od tetke koja ima 12 godina je odlicno shvatila

111Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 9:17 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Eto...

112Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 16, 2009 10:56 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Hej hej hej spamujete jeste li to skontali??

Ja zaista mislim da uopšte nije bitno koliko imaš godina da bi razumeo knjigu, svako ima drugačije razvijen rečnik i razvijeno pamćenje i shvatanje, mislim, evo postoji ta devojčica za koju sam pričala da ima 8 godina i savršeno razume knjigu, ali eto, postoji možda neko ko ima 20 i uopšte ne može da je shvati... zaista se oko toga ne treba prepirati

113Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri Apr 17, 2009 12:01 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehehe...znamo... Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 647549 anymore!!

114Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri Apr 17, 2009 8:09 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

jooooooooooooooj
procitala sam kniju i evo upravo placem

najlepsa knjiga koju sam ikada procitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kako su likovi i sve sto se desava lepo objasnjeni

115Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri Apr 17, 2009 8:23 pm

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

Tek da widis ostale delowe...! The best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

116Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri Apr 17, 2009 9:30 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

gledala sam u nekoj knjzari imaju svi delovi i na engleskom

koja je kod vas cena knjige ???

117Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 18, 2009 1:51 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

gde imaju delovi na engleskom i bd?????

118Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 18, 2009 10:42 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bre,u austriji..xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

119Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 18, 2009 2:29 pm

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

Ja sam widela cene knjiga od 900, a kod nas u Familiji ima za 570!!!

120Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 18, 2009 3:36 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ovde u austriji ali nisam htela da uznem uzela sam na nemackom


hvala za obavestenje Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 481492

121Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 18, 2009 6:01 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

I L0vE EdWaRd*** (citat):Ja sam widela cene knjiga od 900, a kod nas u Familiji ima za 570!!!

sta za 570? twilight saga na engleskom?gdeee?

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

122Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 18, 2009 9:35 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Čoveče.... kod nas je 972... Shocked

123Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 18, 2009 9:48 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

ja sam preko neta narucila za 864

124Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 19, 2009 12:47 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

covece..plus postarina ti nisi normalna..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

125Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 19, 2009 12:58 am

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

pa, sad su povecali cenu, tako da sam dobro prosla, ali bolje mi je tako, posto ne zivim u gradu, najblize gde sam mogla da odem je Kikinda (to mi je udaljeno oko 30 km), a blize nigde nema, i jos ko zna da li ima u Kikindi, tako da mi je jeftinije bilo da narucim preko neta...ali Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 5 647549

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 5/15]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions