Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak)

+63
*Mina
lamb
Vekica
lo0dachA
Issy
bela
Twilight_girl
bella swon
vampiRka.
*Rosalie fan*
robertmarina
Cullenka.x3.Edward
aliiice
Immortal
*~Ana Cullen~*
**MiLiChIcA**
**Isidora**
SanyaTheStar <3
Toy Soldier
anchy
alice.cullenrs
alice the best
*Jeca*
.jekili.
m...ue
EyB forever
Tasha'94
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
emmett's girl
mala bubica
^^Nikolina^^
!*~The Cullen Girl~*!
Jessica*
BojanZ
Neda
yozza{fairy}
a_n_a
Zoky
*Twilight*Princess*
lepotica
Miccy_un Angel de Verdad
JeJa
Vampire girl
pancha_95_
cec
Miss Honey_Bun
Bella
**Anchi96**
~ Mici ~
_NikA_
PcElicA M*A*J*A*
I L0vE EdWaRd***
Edward's spider-monkey
*Edward's girlfriend*
Natty
Twilight girl :)
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Rosie
Twilight_fanpire
.JoYa.ClearwateR.^^
mandrea94
67 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 6/15]

126Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 19, 2009 11:22 am

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Pa da, bilo je pre 864, ja sam NM kupila za 864 din, a kad sam išla da kupim "Eclipse", već je naraslo na 972... ja mislim da će kad izađe BD biti već oko 1000...

127Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 19, 2009 12:23 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sad je u americi twilight 400 dinara..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

128Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 19, 2009 3:07 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

u Austriji zavisi kakve korice ima knjiga
jedna je 20 Evra a druga je 10Evra

129Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 19, 2009 3:26 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

kod nas sad imaju po 540 da se kupe Smile al ja sam kupile ovde prve dve za 1000 jer nsm znala za to samo sam trecu kupila za 540

130Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 19, 2009 6:12 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja sam kupila na teygama ya 700 a inace je 972 u knjizari glasnik

131Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 19, 2009 9:47 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

da,po 540 su i na sajmu i tako tu...ali kod nas u knizarama 900 dinara nikad necu da dam toliko kad mogu da kupim za 500..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

132Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 21, 2009 1:28 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

mi smo trebali da procitamo neku knjigu i onda pred razredom da citamo neku scenu
ja sam citala jednu scenu iz twilighta, uciteljica i ostali iz razreda su bili odusevljeni!!!!!!!

naj knjiga svih vremena!!!!!!!!!!!!

133Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri Apr 24, 2009 8:37 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja sam sve tri kupila po ceni 864 dindzosa! A sad su dodigli cenu! BD ce sigurno biti iznad 1000 din,kada je HP 7 izaso bio je oko 1800(mozda i 1600 ne secam se bas dobro xD)

134Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 26, 2009 1:49 pm

BojanZ

BojanZ
Young newborn

Ima li neko ideju kada ce doci prevod za Breaking Dawn ???, ja sam Twilight i Eclipse kupio za po 9 evra, napolju na aerodromu u Minhenu i Briselu. Nigde ne mogu naci Breakin Dawn, niti na engleskom, a na srpskom stoji vec mesec dana na sajtu izdavaca da je u pripremi. kako knjiga dodje u knjizare tako nestane napolju, na amazonu se ceka zapravo oko mesec dana!

ima li neko ideju kako doci do Breaking Dawn?

Bojan

135Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 26, 2009 2:01 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Rosie (citat):
I L0vE EdWaRd*** (citat):Ja sam widela cene knjiga od 900, a kod nas u Familiji ima za 570!!!

sta za 570? twilight saga na engleskom?gdeee?

Jeste i ja sam videla u familiji kod mene (u Kraljevu) da je 570 svaki deo ali kada sam posle otisla da kupim sve se rasprodalo pa sam kupila u knjizari za 900.

136Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 26, 2009 3:48 pm

!*~The Cullen Girl~*!

!*~The Cullen Girl~*!
Young newborn

Procitala sam je pre jedno mesec dana.Planiram da je procitam opet na letnjem raspustu...=D

137Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon Apr 27, 2009 12:18 pm

*Twilight*Princess*

*Twilight*Princess*
Obsessive newbourn

Odavno sam je procitala...

Ja sam platila sve tri knjige 972...

http://www.rbd-4ever.forumotion.net

138Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon Apr 27, 2009 2:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

gde si platila toliko sve tri knjige?

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

139Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 28, 2009 11:24 am

*Twilight*Princess*

*Twilight*Princess*
Obsessive newbourn

Mislila sam svaku knjigu posebno...972 din...

http://www.rbd-4ever.forumotion.net

140Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 28, 2009 11:24 am

^^Nikolina^^

^^Nikolina^^
Young newborn

Naravno......

141Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue Apr 28, 2009 3:34 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

:OOO jbt...strashno..ovde ima za 890 al znash kad cu da kupim..nikada xD sacekacu pa cu da dam za ostale dve 1000 dinara...ukupno,

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

142Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed Apr 29, 2009 8:09 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

meni je ok cena
ma platila bih (i ubila) milione za twilight....

143Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu Apr 30, 2009 9:14 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

da i ja sam ih skupo platila......procita sam

144Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 01, 2009 1:08 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

meni nije problem cena, vec kvalitet... nisu bas nesto bajno preveli!!!

145Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 01, 2009 2:21 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

jesam...naravnooo...ali je mnogooo bolja na engleskom...i iskreno malo mi se knjiga vishe svidja nego film...Smile))

146Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 01, 2009 2:47 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

svi misle da je knjiga bolja od filma..
ima mnogo vise dijaloga i opisa...
ma bolja je, knjiga je uvek bolja od filma...

147Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 01, 2009 5:44 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

knjiga je bolja od filma....ali dobro su uradili film....

148Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 01, 2009 10:05 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da, mada je mogao da traje duze... sta gospodari prstenova traju 3 sata... a i nema puno dijaloga... bella i edward samo cute i gledaju se... ja se tog dela ne secam u knjizi...

149Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 01, 2009 11:24 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

slazem se sa teom...i one scene sa charlijem su potpuno ne potrebne...npr ono sa kechapom...znash ono tea shto si mi ti pokazala...

150Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 6 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 01, 2009 11:38 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

znam, msm totalno glupo, u restoranu, oboje krenu da uzmu kecap u isto vreme, i on njoj kaze, ne ti prva, i on ume nesto drugo, onda se cuje da se neko smeje, pa oni pogledaju, i skrenu pogled....
ili cemu one cinjenice da bela hoce svoje kupatilo, ili da njena mama ne zna da kuca???

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions