Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sta mislite o osobi iznad ?

+23
EyB forever
alice the best
Immortal
TwA.Ta
Leptiric
*~Ana Cullen~*
sweet_edvard's_girl
bella swon
*Edward's.girl.from.Forks
_GaGa_92
PcElicA M*A*J*A*
.jekili.
SanyaTheStar <3
_NikA_
.MisS.CulleN.
Jessica*
Twilight_fanpire
twilight's angel
**Anchi96**
Edward's spider-monkey
Twilight_girl
Rosie
mandrea94
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Poruka [Stranica 5/10]

101Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Mon Jun 15, 2009 10:41 pm

Guest


Gost

Devojko ne vredjaj!



Wolf: komentar modifikovan dana: Tue Jun 16, 2009 9:28 pm; prepravljeno ukupno 2 puta

102Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Mon Jun 15, 2009 10:42 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

ne vredjam boze sacuvaj!sta sam rekla sto te uvredilo???

103Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Mon Jun 15, 2009 10:43 pm

Guest


Gost

gay-peder



Wolf: komentar modifikovan dana: Tue Jun 16, 2009 9:29 pm; prepravljeno ukupno 2 puta

104Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Mon Jun 15, 2009 10:46 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

joj izvini!!!nisam mislila to pogresno sam napisala mislila sam guy!joj jel prihvatas izvinjenje?

105Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Mon Jun 15, 2009 10:47 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

evo ispravila sam Very Happy

106Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Mon Jun 15, 2009 10:47 pm

Guest


Gost

Da.
Pretpostavio sam da je tu greska, ali kad sam odreagovao.

107Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Mon Jun 15, 2009 10:52 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

ma ok je...stvarno izvini jos jednom jako sam umorna nzm vise sta pisem Very Happy

108Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Mon Jun 15, 2009 10:54 pm

Guest


Gost

Nema veze!

109Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 12:30 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Sve najlespe...otkacen je Very Happy

110Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 9:20 pm

Guest


Gost

Zanimljiva osoba.

111Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 9:26 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Znaci pravi mudrac...ima bas mudre komentre(nzm odakle mu,mora da mi oda tajnu xD pa da i ja postanem mudra xDxDxD)Lood decko...i to tako...(lood u pozitivnom smislu,nemoj i mene da napadnes ko bellu SALIM Se!!)

112Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 9:31 pm

Guest


Gost

Ponekad brzo odreagujem ali kasnije sam provalio u cemu je mozda greska.
Sve najjjjj.

113Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 9:36 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa smiri se covece! Gde zuris???Jel ces da mi odg u temi tennis na 2. str pre slika???
A da ne ispadne da spamujem...super decko xD

114Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 9:44 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

voli da zavodi red:)zez se,zez se...pa super mi je

115Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 9:55 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne znam nista o njoj:O svidja mi se njen avatar xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

116Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 9:57 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

hvala xD pa ja o rosie msm sve najbolje...ima jak karakter i ne boji se da kaze sta misli i to mi je super!

117Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:14 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

super... njeni postovi su uvek zanimljivi Smile

118Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:16 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Super je, dobrica Very Happy sta drugo da kazem, ima neiskvarenu dusu, a ne kao ja XD

119Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:17 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

slatka... zanimljiva i tvrdoglava jaaako Smile

120Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:18 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Znam da sam tvrdoglava (slatka sigurno nisam) ali to je samo jedna od mojih mnogobrojnih mana, mozda i nemam vrline osim sto sam streber Evil or Very Mad

Super osoba, i ne znam sta vise da kazem....sve najbolje ali ozb...

121Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:21 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ne gleda sebe pravim ocima.... ( tu me jako podseca na bellu) Smile

122Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:27 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

ne gleda me pravim ocima XD
Suuuuuuuuuuuuuuuuuper, suuuuuuuuuuuuuuuuper, extraaaaaaaaaa..........bla, bla, bla.....sve sam rekla XD

123Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:27 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

I <3 her! Very Happy

124Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:28 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

odusevljava me cesto svojim postovima Smile

125Sta mislite o osobi iznad ? - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad ? Tue Jun 16, 2009 11:30 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Sve ono sto sam vec rekla + super potpis, i svidja mi se sto nije ni na nebu ni na zemlji, nego negde u vazduhu XD.....glupa fora, znam XD

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 5/10]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions