Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Prevod na srpski-Midnight Sun

+27
a_n_a
sweet_edvard's_girl
cica zlica
.jekili.
.MisS.CulleN.
Zoky93
bella swon
**MiLiChIcA**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
anchy
Twilight_fanpire
Edward's spider-monkey
m...ue
Jessica*
mala bubica
lo0dachA
Makishka
robertmarina
twilight's angel
misha93
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
Rosie
**Anchi96**
TwA.Ta
31 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down  Poruka [Stranica 18/18]

426Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 18 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Fri Jul 24, 2009 1:01 pm

anchy

anchy
Charming vampire

ja sam to prevela ali nesto mi zablokirao komp pa nisam mogla ovde da postavim pa sam polala Anchi96 u PM.Tako da sada mozete da postavljate prevod....

427Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 18 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Fri Jul 24, 2009 8:16 pm

Vekica

Vekica
Post thirsty vampire

jer moze neko da mi posalje mejlom prevedeno jer sam sad sve pomesala dok sam sredjivala stranice....... Crying or Very sad

428Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 18 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jul 25, 2009 7:44 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Znaci sada mozemo da postavljamo? Ja imam jos jedno stranicu da prevedem i da prekucam sve na kompjuter....

Ko prevodi trece, peto, sedmo i osmo poglavlje? Mi smo ih preskocili ,a nemam pojma da li to neko prevodi?! Posto sam sada gledala i to nam fali Smile

Sada imamo:

1-65
75-89
116-139

tj. prvo, drugo, cetvrto i sesto celo!

429Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 18 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat Jul 25, 2009 10:12 pm

anchy

anchy
Charming vampire

Ja sam prevela od 65-74 str. 3 poglavlje,sad pocinjem 8 poglavlje.

430Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 18 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun Jul 26, 2009 1:29 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

e ovako..ova tema se zakljucava a ja cu vam otvoriti novu zato sto ste ovde mnogoooo spamovali!!!

431Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 18 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun Jul 26, 2009 2:40 am

anchy

anchy
Charming vampire

ok !!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 18/18]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions