Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

možda će 2 deo imati izmenu priče!

+9
twilight's angel
*Jeca*
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
schooby91
Twilight_girl
Rosie
Jessica*
EyB forever
13 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 10:57 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ovo se pojavilo na sajtu, ali kažu da je trač, da nije potvrđeno!

rosie, ne nije baš tako jer nije njemu cilj da film izgubi publiku......................
ja ne znam šta taj kreten misli ali nije mu dobro, ako ovo uradi biće najveći moron na svetu!
e rosie ekonomika......... da ne ideš slučajno u ekonomsku školu??? pitam jer si spomenula ekonomiku!

27možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 12:15 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne idem xD ne volim ekonomiku xD idem u turisticku.. nisamhtela ekonomsku jer smara,ne volim ja to tako xD xD Pretpostavljam da ti idesh...?Smile
pa jeste sretjo pare

NO ROBERT PATTINSON NO MONEY
XDDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

28možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 12:39 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):ne idem xD ne volim ekonomiku xD idem u turisticku.. nisamhtela ekonomsku jer smara,ne volim ja to tako xD xD Pretpostavljam da ti idesh...?Smile
pa jeste sretjo pare

NO ROBERT PATTINSON NO MONEY
XDDDD

aha.......... životna greška veruj mi........ žalim, ali ok preživljavam!

yea, rob is to for sale!

29možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 4:39 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

pa.. dobro.. malo je promenio to.. sta znam.. meni je ok sto ce ona kao njega da zamislja i sto ce se oni oblaciti staromodnije, posto je tako stephenie zamislila.. a sto se tice ultimatuma, to me vec nervira -.-

http://taylorswift-serbia.weebly.com

30možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 5:06 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

Shocked ne mogu da promene ultimatum!! pa, dal su oni normalni?! Mad
slazem se sa sanjom: dobro mi je sto ce da se oblace staromodnije posto to tako i jeste u knjizi.... Very Happy

31možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 5:38 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

MA MENI BI CAK IBILO SLATKO DA SE OBUKU U ONO..1900 XDDD akli naravno moderni su..jos sam se ja prepala kad je ovaj debil rekao da ce da ih oblaci staromodnije..eyb jbg ne znam sta da ti kazem definitivno imash manje casova od mene xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

32možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 7:40 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ma nece bre rekli bi..nmz tako da se radi

33možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 8:05 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

Rosie (citat):MA MENI BI CAK IBILO SLATKO DA SE OBUKU U ONO..1900 XDDD akli naravno moderni su..jos sam se ja prepala kad je ovaj debil rekao da ce da ih oblaci staromodnije..eyb jbg ne znam sta da ti kazem definitivno imash manje casova od mene xD
pa nece ih bas tako obuci.. vrv ce se oblaciti staromodnije, ali nove stvari.. msm, konzervativnije nekako sta znam.. msm sigurno nece nositi neku sportsku garderobu, vec nesto elegantnije =)

http://taylorswift-serbia.weebly.com

34možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 8:09 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

daj boze, ako te ima!!! molim te da ne menjaju!!!

35možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 8:29 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sportsko sux i dont like it nono..super je ako je moderno staromodno

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

36možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 8:37 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ma ne sportsko, al ne ni staromodno!!!

37možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 8:45 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

stara moda nekad ume da bude lepa..a staromodni su detalji cak iu prvom filmu npr kod alis,sve je to divno.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

38možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 10:16 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ako samo modu promeni, bice jos i dobro Smile

39možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 11:26 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):MA MENI BI CAK IBILO SLATKO DA SE OBUKU U ONO..1900 XDDD akli naravno moderni su..jos sam se ja prepala kad je ovaj debil rekao da ce da ih oblaci staromodnije..eyb jbg ne znam sta da ti kazem definitivno imash manje casova od mene xD

jesi sigurna da imaš više časova od mene.........6 časova svaki dan osim petkom kad na sreću imam 4........ ti????

40možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sun May 24, 2009 12:58 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ehheheheeh....ja imam 3 puta 6 i 2 puta 5... Very Happy Very Happy

ali, no spam here. xD Very Happy

41možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sun May 24, 2009 11:14 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

what? ja sva 4 dana imam po 7 jbnh casova i samo petkom imam 6. sigurna sam xD:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

42možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sun May 24, 2009 2:44 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja imam dva puta 7,dva puta 6 i jednom 5...ali dobro get back to the subject Smile

AKO TO URADI,ONDA CHRIS WEITZ SUCKS...

43možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sun May 24, 2009 4:09 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

koji kreteni zasto da menjaju pricu uffff

44možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sun May 24, 2009 10:36 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nece menjati, uverena sam...bar ne u nekoj enormnoj meri

45možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Mon May 25, 2009 9:58 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Rosie (citat):what? ja sva 4 dana imam po 7 jbnh casova i samo petkom imam 6. sigurna sam xD:)
haha takodjeXDDD haha pobedite toXD....
nece menjatiii..

46možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Mon May 25, 2009 10:00 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Rosie (citat):ne ne..to je zbog vrisaka cura/..direktor je svesan svoje ekonomije ako dobije roberta sto vishe u filmu ..ako razocara devojke koje vecinom vole samo roberta za drugo ne znaju..izgubice novac,ekonomika deco moja xD
jebala ga ona mrzim ovog geja direktora.
thank u very much eyb forever xd
pa cemu to ekonomika...kaze se ekonomiJa,,,, sry za post ispod posta...ali ekonomija je

47možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Mon May 25, 2009 1:35 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

postoji i ekonomika...

48možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Mon May 25, 2009 4:56 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

:O majke mi....svaka ti cast ako nikad nisi cula za ekonomiku... xD this makes me laugh alot xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

49možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Mon May 25, 2009 6:50 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

haha a sta je ekonomika

dobro sto nece da je menjaju
uredua ako je promene malo ko i twilight

50možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 2 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Mon May 25, 2009 11:57 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

EKONOMIKA je predmet u srednjoj skoli,ekonomika je ekonomika,stanje finansijsko neke zemlje,npr kad je nesto ekonomicno tako nesto,ekonomija isto tako da..ljudi.dosta;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions