You are not connected. Please login or register

Sanovnik

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 3/3]

51 Re: Sanovnik on Wed May 20, 2009 8:07 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
Twilight_girl (citat):Spider-monkey please mozes mi ono protumaciti....please!!!! Very Happy

aj mi plz jos jednom napisi, ne mogu da nadjem taj san!

52 Re: Sanovnik on Wed May 20, 2009 8:08 pm

Twilight_girl

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
ma imam mastu velikuuu.....mozda moze biti svasta,ali je najbolje da ga zaboravim....a bila sam mala,sta sam znala....ali eto i sada ga se sjecam....

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Rosie: I love you like Bella loves Alice
http://ninasource.forumsr.com

53 Re: Sanovnik on Wed May 20, 2009 8:09 pm

Twilight_girl

Twilight_girl (citat):ja kad sam bila mala imala sam strasne nocne more....evo jedne koja je na mene ostavila snazan utisak....stvarno ne volim ovo nikome da pricam ali evo da mi protumacis,stvarno me zanima ...
Moj tata,moja mama,brat,komsija i ja smo bili u nekoj pustinji.Ja sam ispred nas vidjela veliku sumu i rekla sam mami da odemo da vidimo sta je tamo a njih trojica su ostali tu....Kada smo stigle tamo u sredini sume se nalazila velika kuca i ispred te kuce groblje (odvratan prizor) i mama je usla u to dvoriste a ja sam ostala vani...Pogledala sam u pravcu tate,brata i komsije a oni su nesto pricali...opet sam pogledala u to dvoriste i moje mame nije bilo...pogledala sam malo bolje opet u to groblje od dvorista i na spomeniku je pisalo ime moje mame....kada sam ustala strasno sam se osjecala...ali tad sam imama 6 godina...odvratno je prisjecati se ovoga

evo....ali nema veze sad....imala je pravo Rosie!!!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

54 Re: Sanovnik on Wed May 20, 2009 8:14 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
joj, strasno... pa ovako, msm, ti mislis da je tvoja mama umrla, sto znaci da si joj produzila zivot... a strah koji si osecala znaci da ti mama znaci, naravno, komsija moze da predstavlja bilo kog bliskog a nije ti rod, a cim se ukrsta sa tvojom porodicom, volela bi da ti bude deo porodice... groblje je simbol novog rodjenja!

55 Re: Sanovnik on Wed May 20, 2009 8:16 pm

Rosie

YEAH? A zasto ljudi umiru onda,zasto us pojedini na groblju ko ce da ih vrati?

Dear Alice you've disappeared,like everything else.
BUt who else can i talk to I am lost. When you left...and he
left..you took everything with you.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

56 Re: Sanovnik on Wed May 20, 2009 8:18 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
xexe... pa valjda bog.... lolz...
ne znam... ja po tome sto sam naucila!

57 Re: Sanovnik on Wed May 20, 2009 8:19 pm

Twilight_girl

msm...znam da je strasno....kako je tek meni bilo Smile ...btw...cOoL....e bas te godine se rodio moj mladji brat....hehe Very Happy

58 Re: Sanovnik on Wed May 20, 2009 8:22 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
xexe... boga pitaj... sad sam gledala ovaj film andjeli i demoni... sve je moguce!

59 Re: Sanovnik Today at 8:45 am

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 3/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3