Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Midnight Sun - nazalost samo proslost

+30
mala bubica
*Edward's girlfriend*
Mala looda vampirusha
I L0vE EdWaRd***
Natty
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
.Jacob's.girl.<3.
Bella
mis_ twilight
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Jenny_Cullen
Twilight_fanpire
Bella's Lullaby
sasavica
*~Ana Cullen~*
robertmarina
Bella Swan
.JoYa.ClearwateR.^^
Alice Cullen
Edward's spider-monkey
reggie_cullen_srx
Rosie
feelin_my_teeth?
midnight_sun_girl
~*Lucky*~
Vekica
The.Cold.One
lone rider
34 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/5]

1Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Jan 27, 2009 11:32 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

posto nisam znao u koji topic da ubacim evo napravio sam novi...

Za sve one koji nisu culi SM je odustala od Midnight Sun... cak sam se i raspravljao sa devojkom koja mi je to rekla,ubedjivao sam je da sam sad bio na sajtu da proverim,ali post sa SM sajta je iz avgusta cini mi se... Eto ljudi uzivajte u tih 12poglavlja vise od toga nece biti


nemate pojma kako se nadam da gresim,ali nazalost...

2Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Jan 27, 2009 11:33 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jao nisi mogao gori naslov da stavis...sve ces da nas pobijes...Sad

ja ne mogu da verujem. fali nam najbolja knjiga! Sad Sad Sad

PROTEST!!!!!

http://www.twilight-serbia.com

3Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Jan 27, 2009 11:35 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

pa jbg,da odma znamo na cemu smo...bolje je uvek tako direktno... izvinjavam se ljudi za ovo... pa bar ce SM imati vremena da pocne sa necim novim...

U SVAKOM SLUCAJU PRIDRUZUJEM SE TVOM PROTESTU!

4Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Jan 27, 2009 11:37 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

mislim da stvarno nije posteno, ali delom mogu da je razumem. pola knjige je vec objavljeno. koja su ljudi stoka!!! sta je nekom trebalo pa da objavi sve. bas su smradoviiiiiiiiiii Sad

http://www.twilight-serbia.com

5Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Jan 27, 2009 11:38 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

samo polako,dishi,duboko... opusti se... neces nista postici ako se nerviras samo ces sama sebe sjebati... ajde sad polako i duboko dishi...

6Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Jan 27, 2009 11:49 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

kako da se smirim kad mi ode knjiga sa kalenovimaaa ode mi edi, ode mi jazz ode mi sveeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a i midnight sun girl mi kuka tu iznad glave, ne mogu ni da raazmisljam... haha xD
joj...moracu da citam ponovo MS, mislim da jedino to moze da pomogne Sad

http://www.twilight-serbia.com

7Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Jan 28, 2009 11:18 am

Vekica

Vekica
Post thirsty vampire

E pridruzujem se vasem protestu, sad su ti ljudi koji su izdali pola knjige krivi sto ona nece da izda knjigu... Sad Mad To tako nije FERRRRRRRRRRR!!!!!!!!!

8Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Jan 29, 2009 10:05 pm

~*Lucky*~

~*Lucky*~
Young newborn

Pridruzujem vam se i ja!!!!!! Sad

9Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Jan 29, 2009 11:58 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

ja ne mogu da verujem majke mi.... sta bi sa knjigom.... ja ocu da zavrsi knjigu.... brate nije fer...... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

p.s. sto se tice protesta ja sam u prvom redu !!!! Midnight Sun - nazalost samo proslost 382943

p.s.s. ja se i dalje nadam da je to samo lazna vest i da je ona zzavrsila a da nece da je objavi ...

10Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Fri Jan 30, 2009 12:00 am

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

i ja se tome nadam,al sve mi se cini da nije... (i mislim da je p.p.s. post post scriptum Smile )

11Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Mon Feb 02, 2009 12:43 am

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

GLUPACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PROTEST!!!!!!! PROTEST!!!!!! PROTEST!!!!!!!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

12Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Mon Feb 02, 2009 1:42 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

I JA I JA I JA I JA!! Ja ne mogu da zivim bez twilighta:)(((((((((((((((((((((!!!!!!
PROTEST PROTES AJDE da nateramo celu zemaljsku kuglu da protestuje!!Smile)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

13Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Mon Feb 02, 2009 1:44 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Daj ne verujem!!!
Mogli bismo nekako da Stefani pruzimo podrusku ili sta vec i da je zamolimo (citajte: nateramo Smile ) da zavrsi MS!!!!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

14Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Feb 04, 2009 12:56 am

reggie_cullen_srx

reggie_cullen_srx
Young newborn

ms je najbolja,edwardowa perspektiva,nema sta
ja sam cuo da ju je neko ukrao(msm MS),drug mi rekao al ne znam koliko je to istina

mozda je dobra ideja to za podrsku,vjerovatno...sigurno svi fanovi bi se udruzili
pa bi se zena mozda predomislila.....vredi pok....

15Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Feb 04, 2009 1:15 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

dosta je ljudi podrzava, pisano je gomila peticija i organizovano je vise kampanja podrske u smislu stavljanja nekih banera sa podrskama da se MS nastavi u potpise,na My Space, blogove i ostalo, ali izgleda da bas i nije vredelo... steta :'(

inace, ne znam da li je ukradena od nekoga, ali znam da je procureo neki od delova koji je ona dala svojim prijateljima ili rodjacima da citaju dok je ona isla na USA turneju za BD...ima na njenom sajtu post koji je ostavila kad se vratila...moguce da je neko ukrao nekom od njih, posto ne verujem da bi je iko tako izdao od njih...

ja se ipak nadam da nije sve gotovo...da ce ipak biti price Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

16Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Feb 04, 2009 1:43 pm

reggie_cullen_srx

reggie_cullen_srx
Young newborn

pa svi se nadaju,a kako i nebi..
vjerujem da je veliki br. ljudi zaludjen kako filmom tako i knjigom(barem kod mene)
jer su mnogi rekli da je THE BEST EPIC ROMANCE SINCE TITANIC....

mozda i neke dijelove nadoknade ako se bude film snimao,ja se iskreno nadam...steta bi bilo jer je pravi HIT. Twisted Evil

17Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Feb 04, 2009 1:47 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

slazem se u potpunosti... evo vec ce se na ovom dvd-ju naci delovi midnight sun-a koji su snimljeni uz ovaj film...
mnogi su poceli da se zaludjuju prvo filmom, znam gomilu takvih ljudi, a sad ne mogu da se odvoje od knjiga... to je jednostavno presavrsena ljubavna prica, nesto sto nas nekako ispunjava...tako je to barem kod mene. lol Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

18Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Feb 04, 2009 2:11 pm

reggie_cullen_srx

reggie_cullen_srx
Young newborn

savrseno,savrseno...toliko je jednostavno,a toliko jedinstveno(ako me shvatate).
Film je toliko jednostavan al obara s nogu....
ja sam prvi put cuo ta twilight kada je izasao spot za DECODE,i postao sam freak od tad...
swe sto se moze naci za citanje,gledanje mislim da sam nasao....xeexxe

Daj Boze da MS bude zavrsen,smatram da bi bio najbolji iz serijala...

I, ljudi n youtube-u uveliko prave trailere za sve dijelove (opsesija),treba ih pogledati.

19Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Feb 05, 2009 11:02 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i ja sam za PROTEST!!!!!!!!!!!!!!!!!

20Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Fri Feb 06, 2009 3:58 am

Alice Cullen

Alice Cullen
Young newborn

Nikad necu prezaliti to sto je odustala od MS...meni je bar mnogo zanimljivije citati dogadjaje iz Edwardove perspektive...plus stala je bas kod Proplanka,mog omiljenog poglavlja Sad

21Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Fri Feb 06, 2009 1:43 pm

reggie_cullen_srx

reggie_cullen_srx
Young newborn

E JBG,tako je kako je Sad

22Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Fri Feb 06, 2009 7:31 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Ja sam cula da ce drugu polovinu MS da objavi kao tek kad svi zaborave na twilight da bi bilo 'uzbudljivije'!
P.S. I ja protestujem! Midnight Sun - nazalost samo proslost 287565

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

23Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Fri Feb 06, 2009 7:41 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

ne verujem da je SM jedan od takvih pisaca koji bi tako nesto uradili... jer to kad se radi,radi se zbog para,a ja koliko sam je skontao ona nikad nije pisala za pare,tako da nece ona nikoga zavlaciti,prosto je odlucila da krene dalje,da ostavi to iza sebe...

24Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Fri Feb 06, 2009 8:55 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

ma vazi da nije pisala za pare......!

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

25Midnight Sun - nazalost samo proslost Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Fri Feb 06, 2009 9:51 pm

reggie_cullen_srx

reggie_cullen_srx
Young newborn

#Lady_Cullen# (citat):Ja sam cula da ce drugu polovinu MS da objavi kao tek kad svi zaborave na twilight da bi bilo 'uzbudljivije'!
P.S. I ja protestujem! Midnight Sun - nazalost samo proslost 287565

a kooce majke ti zaboraviti TWILIGHT!!!
nema to sanse
oni koji ga pravo vole gledace ga stalno...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/5]

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions