Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Midnight Sun - nazalost samo proslost

+30
mala bubica
*Edward's girlfriend*
Mala looda vampirusha
I L0vE EdWaRd***
Natty
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
.Jacob's.girl.<3.
Bella
mis_ twilight
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Jenny_Cullen
Twilight_fanpire
Bella's Lullaby
sasavica
*~Ana Cullen~*
robertmarina
Bella Swan
.JoYa.ClearwateR.^^
Alice Cullen
Edward's spider-monkey
reggie_cullen_srx
Rosie
feelin_my_teeth?
midnight_sun_girl
~*Lucky*~
Vekica
The.Cold.One
lone rider
34 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Poruka [Stranica 5/5]

101Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 7:57 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

Midnight Sun je gotov i izlazi u maju mesecu

102Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 7:59 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

mala bubica (citat):Midnight Sun je gotov i izlazi u maju mesecu

mislis da stefani ne bi objavila na svom sajtu da je nastavila da pise?
ne verujem da je gotov...odakle ti to uopste?

103Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 8:02 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

twilight's angel (citat):
mala bubica (citat):Midnight Sun je gotov i izlazi u maju mesecu

mislis da stefani ne bi objavila na svom sajtu da je nastavila da pise?
ne verujem da je gotov...odakle ti to uopste?
da i mene zanima.....?gde si saznala za tu inf? to bi bilo extra...ali ne verujem da je tacno!

104Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 8:03 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

sada sam videla na jednom sajtu......epa jedino da lazu,ona je dala intervju da su fanovi uspeli da je ubede i da je zavrsila knjigu,mogu link da ti dam,nekako vec....pa ako oni lazu,lazem i ja vas.......tako da se izvinjavam unapred ako ispadne da je necija laz......bice bedak.......pravi Crying or Very sad

105Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 8:04 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

aj postavi link ovde...

106Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 8:08 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

ha kazu da je trac e bas bedak.......evo linka ala sam se ponadala........bljak Crying or Very sad
http://www.4tnz.com/node/26400

107Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 8:17 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

laz....tj. trac. Sad( ali znala sam.

108Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 8:18 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

i to im je neka sala............znaci mrzim ih iz dna duse........kako mogu tako da se zezaju aman Mad

109Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 8:26 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

ja nes ne verujem al daj link da vidimo Wink

110Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 8:50 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Jao dao bog da je istina!!!

111Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 9:05 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

smrc,smrc,smrc...........jaooooooo ja bih njih sto lazu Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 746132

112Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 9:11 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

xaxaxa.....ma nemaju druga posla nego da izmisljaju......i treba da ih malo Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 746132 hahahaha,bas sam tuzna Sad Sad Sad i besna Mad Mad Mad

113Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Thu Apr 09, 2009 9:13 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

jao pa vi ne znate koliko sam se ja ponadala kada sam to procitala........ali nista Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 382943

114Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Sat Apr 11, 2009 1:22 pm

anchy

anchy
Charming vampire

ja sam bila na na sajtu www.stepheniemeyer.com napisala je da ce zavrsiti knjigu vi proverite za svaki slucaj svasta se moze naci pozz

115Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Sat Apr 11, 2009 2:03 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

ali pogledaj koji je datum tog pisma sto je napisala... negde iz avgusta... veruj mi i ja sam se raspravljao i ubedjivao da ce pisati bas zato sto sam to procitaoal mi je jedna devojka koja je upoznala sm u decembru rekla da ej ona pitala,i da je sm rekla da nece zavrsiti... to je poslednja informacija koju ja imam...

116Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Sun Apr 12, 2009 4:10 pm

anchy

anchy
Charming vampire

F**K!



anchy: komentar modifikovan dana: Sun Apr 12, 2009 4:29 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

117Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Sun Apr 12, 2009 4:13 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

ajde,samo da je tacno.....posto od onog puta kad sam se poradovala i shvatila da je to necija aprilska sala pozlilo mi je.......ko se jos tako sali,ljudi moji Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 554612

118Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Sun Apr 12, 2009 4:36 pm

anchy

anchy
Charming vampire

ma nisam se salila ali tako sam brzo citala da nisam videla datum to je bilo jos avgusta 2008 Sranje,sranje,sranje toliko sam se ponadala sad mi dodje da placem...zato je i stavila prvih nekoliko poglavlja na sajtu.

119Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Sun Apr 12, 2009 4:41 pm

anchy

anchy
Charming vampire

neko je stavio na net MS bez njene dozvole i jako je razocarana tako da ce se za sada posvetiti porodici tako je pisalo jos avgusta 2008!!!!! ali tamo nema gde da postavis pitanja samo njena obavestenja. Jebem ti koji sam baksuz tako sam skenjana uf...

120Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Apr 14, 2009 1:11 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

sta?????????????????????????
bez midnight sun-a ????????????????????

121Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Apr 14, 2009 4:29 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

ma bice......polako...........bice Laughing

122Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Sat Apr 18, 2009 7:10 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

sto me tako plasite
ufffffffffffffffff Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 5 32326

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 5/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions