Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pomoc oko drugarskog!!

+28
bella swon
Alis Kalen
*~Ana Cullen~*
.jekili.
**Anchi96**
TwA.Ta
emmett's girl
Jacob's little wolf girl
_GaGa_92
!*~The Cullen Girl~*!
Leptiric
Edward's spider-monkey
Jessica*
_NikA_
*ed's own zoxxy*
Adm88dp
Makishka
Miss Honey_Bun
PcElicA M*A*J*A*
*Edward's girlfriend*
twilight's angel
feelin_my_teeth?
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
.MisS.CulleN.
Nymphadora Cullen
Twilight_fanpire
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down  Poruka [Stranica 12/12]

276Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Jun 09, 2009 9:58 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe.... xvala!!!

277Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Jun 09, 2009 10:25 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ni je ne vidim nijednu ruynu devojku....ajoj kako ste slatke..obe...a tek tvoja yelena haljina...majko mila...yelena mi je omiljena boja.... alien alien alien alien

278Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Jun 09, 2009 10:30 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

Duso da ti kazem nesto.... ne bih da ti vredjam drugaricu ali ti si lepsa... a i prirodnija Smile Preslatka si bila Smile

279Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Jun 09, 2009 10:41 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

extra ste..joj bash ste lepe..obe.... Smile

280Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Jun 10, 2009 12:02 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Prelepa si, ali nisi obula starke...hehehe salim se XD
Haljina ti je bas super i ti si prelepaaaaaa

281Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Jun 10, 2009 12:18 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... starke su, a imam tri para, misteriozno nestale iz moje kuce... mama ih je odnela...

282Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Jun 10, 2009 12:25 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Jao znam kako ti je, tako i moja...nema sanse da mi dopusti starke....tako da sam se pozdravila od njih.
Btw. najlepsa si bila, ozb.

283Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Jun 10, 2009 12:53 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

Edward's spider-monkey (citat):ljudovi!!! bila je!!! evo dve slike, kasnije josh!
(na slici smo ja i Jacob's little wolf girl, jja sam ona ruznija)
Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Fx5c1u

i celo odelenje!
Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 I39.tinypckm

284Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Jun 10, 2009 1:42 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

najbolja nocXDDD....i kao sto pise u horoskopu ponedeljak nedelja najbolji dani..videcemo sta ce biti u nedelju...XD...mada mi je i utorak bio extra dan...
jos sam ona stara
sve sto imam sve bih dala da se vrate LUDE NOCI LUDE GODINE
SVAKO VECE BILO NAM JE KAO POSLEDNJEXDDD

285Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Wed Jun 10, 2009 7:36 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

Very Happy Very Happy Very Happy
Miss Cullen,neko nam se malo zapevao Wink Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 32326

286Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Jun 11, 2009 12:41 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Nekoga uhvatila nostalgija Razz

287Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Jun 11, 2009 1:52 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa mora malo,valja to Smile

288Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Jun 11, 2009 2:56 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

*~Ana Cullen~* (citat):Very Happy Very Happy Very Happy
Miss Cullen,neko nam se malo zapevao Wink Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 32326
uf sta bih dala samo da premotam ponedeljak i utorakXDDD...al ponedeljak malo vise..znaci najjaca matura XD

289Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Jun 11, 2009 7:03 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Heheh...Meni je moja matura bila isto super...Al moglo je biti i bolje Sad Al bilo oki...Plesali smo,pevali,skakutali...Al kao da mi je nesto falilo Sad A problem je sto nisam mogla otkriti sta....

290Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Jun 11, 2009 10:28 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

.jekili. (citat):Heheh...Meni je moja matura bila isto super...Al moglo je biti i bolje Sad Al bilo oki...Plesali smo,pevali,skakutali...Al kao da mi je nesto falilo Sad A problem je sto nisam mogla otkriti sta....
pa jesi otkrila sta i je falilo?...i meni je falilo...u pocetku al posle sam zaboravila na sve i uzivala u trenutkuXD....

291Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Jun 11, 2009 11:12 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Mislim da ipak nisam...A jednom sigurno hocu Very Happy

292Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri Jun 12, 2009 4:33 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

haha drago mi je...ja sam shvatila al zajebi....nie nista moglo da mi pokvari vece

293Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri Jun 12, 2009 11:45 pm

little_vampire

little_vampire
Young newborn

"nie nista moglo da mi pokvari vece"
takode...ni stikle koje sam imala,ni to sto sam imala pantalone,iako svi ostali,sem jedne moje drugarice, imali haljine...sve devojcice su se izule,igrale,i iako smo dosle u stiklama,nije nas to sprecilo u igranju...tako da je moje misljenje oko stikli da nije bitno da li si dosla u njima ili ne,bitno da li ces dozvoliti da ti kasnije u diskoteci pokvare provod ili ne Wink

294Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 13, 2009 11:36 am

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

E Emina bravo...Dajem ti repjutesn jer si rekla ono sto ja nisam nikako mogla da sastavim u reci Very Happy

295Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 13, 2009 1:17 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

little_vampire (citat):"nie nista moglo da mi pokvari vece"
takode...ni stikle koje sam imala,ni to sto sam imala pantalone,iako svi ostali,sem jedne moje drugarice, imali haljine...sve devojcice su se izule,igrale,i iako smo dosle u stiklama,nije nas to sprecilo u igranju...tako da je moje misljenje oko stikli da nije bitno da li si dosla u njima ili ne,bitno da li ces dozvoliti da ti kasnije u diskoteci pokvare provod ili ne Wink
go girl! u pravu si... !

296Pomoc oko drugarskog!! - Page 12 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 13, 2009 6:24 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

rep i od mene Wink

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 12/12]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions