Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pomoc oko drugarskog!!

+28
bella swon
Alis Kalen
*~Ana Cullen~*
.jekili.
**Anchi96**
TwA.Ta
emmett's girl
Jacob's little wolf girl
_GaGa_92
!*~The Cullen Girl~*!
Leptiric
Edward's spider-monkey
Jessica*
_NikA_
*ed's own zoxxy*
Adm88dp
Makishka
Miss Honey_Bun
PcElicA M*A*J*A*
*Edward's girlfriend*
twilight's angel
feelin_my_teeth?
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
.MisS.CulleN.
Nymphadora Cullen
Twilight_fanpire
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/12]

51Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 11, 2009 4:17 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Hvala ti za sajt! extra je! ima milion haljina,sad cu ceo dan da trazim odgovarajucu!
Ona haljina je stvarno prelepa!

52Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 11, 2009 4:43 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ja sam nasla kekeke

53Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 11, 2009 5:04 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

U prodavnici ili sijes??

54Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 11, 2009 7:50 pm

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

Twilight_fanpire (citat):Hvala ti za sajt! extra je! ima milion haljina,sad cu ceo dan da trazim odgovarajucu!
Ona haljina je stvarno prelepa!
ma nishta, tako ja isto povremeno odem do tog sajta pa kad mi treba neka haljina za izlazak nadjem koja mi je lepa pa mi mama shije i tako...Very Happy

i kada nadjesh haljinu postavi nam ovde...Very Happy i pod veliko OBAVEZNO slikice sa mature...Very Happy

55Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 11, 2009 9:32 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehehe OK! nasla sam 100 lepih,a nisam ni ceo sajt pogledala,ima toliko lepih...moracu dobro da se skoncentrisem pre nego sto odaberem pravu...xD

56Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 11, 2009 10:59 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

Twilight_fanpire (citat):Ewo nekih modela koje sam nasla na netu...
Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 37984_10

Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Et10

Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Gh10

Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Juh10

Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Tey10 ovu je Kristen nosila na premijeri...


meni se ova druga bas svidja... (:

57Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 11, 2009 11:08 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bolje ti trazi po prodavnicama,a ne po netu xD neces net da oblachis.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

58Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Apr 12, 2009 12:04 am

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

meni se ta druga isto jako jako svidja...pa ona će koliko sam ja skontala da na netu nadje model pa će shiti...XD

59Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Apr 12, 2009 5:52 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nema nista od toga...gubljenje vremena bolje da ode i da kupi..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

60Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Apr 12, 2009 2:48 pm

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

pa ali ako ona zna kakvu bi haljinu htela shto bi ishla da je traži po prodavnicama kada može da je sashije...meni je to super opcija...ali ako već ne zna shta bi htela a npr. enma vremena da je sashije onda je pametnije da ode da kupi...

61Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 14, 2009 10:12 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Hehe,imam vremena,i rosie logicno da necu net da obucem xD,negu cu da sasijem neku haljinu sa neta...

62Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 25, 2009 7:18 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja uopste ne umem da nosim stikle....lol....ovako msm za svaki dan nosim starke ali bih i ja verovatno stikle da sam na tvom mestu samo sto bih malo izvezbala da ih nosim jer bi u suprotnom posledice bili katastrofalne jer sam nevidjeno smotana. Razz

63Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Apr 25, 2009 8:27 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, meni je to ove godine isto...
ja posle twilihta moram da obucem starke.. i ako mama hoce da mi kupi neke retadirane stikle, koje cu verovatno na kraju morati, al ipak starke ce biti u torbici da ih odmah preobujem... a obucicu neku simpa haljinu, iz miss 60, zelena, lici na kupus salatu, pa cu verovatno umesto mojih crnih starki kupiti zelene..... looda sam....

64Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 28, 2009 7:09 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

nzm po meni je malo glupo da nosite starke iskreno ne ide uopste uz haljinu,al kako ocete

65Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 28, 2009 9:55 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

Eeee,moram i ja da se ukljucim.

Ja sam jos jedan protivnik sikli na maturi. Moje drugarice su sedele i kukale,a posle se izule,iako je na podu bilo puno stakla [jer su decaci lomili case] pa je bilo frke.

Ja sam imala crnu haljinicu [kupila sam je u Mangu],koja se sirila od struka,pa se zavrsavala iznad kolena,a dole je bio crni til. Ispod sam imala carape sa printom..na foru helanki,zavrsavale su se iznad clanaka,preko haljine ljubicasti bolero,a dole najobicnije baletanke. Htela sam i martinke dole,ali sam skontala da je prevruce za njih. I osecala sam se super. Very Happy sto je i bila poenta

66Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 28, 2009 10:13 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

pa da ja sam imala kao sandalice na tu foru msm ravne s nekim kao cirkoncicima i super mi je bilo ali msm starke mi nekako nisu za to

67Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 28, 2009 11:20 pm

!*~The Cullen Girl~*!

!*~The Cullen Girl~*!
Young newborn

Ja imam jos godinu i nesto do mature,al' bi volela da se ukljucim u temu...xD

Sve moje drugarice planiraju stikle za maturu i smeju se kad neko pomene da oce baletanke.Ja bi najvise volela da kupim neke dzombaste cipele nesto ovakvo http://www.argoth.co.uk/acatalog/altemily221.jpg al' opet msm. da je to malo preterano...
Tako da cu verovatno obuci neke baletanke ili sandale...
Sto se haljine tice volela bi da bude crna sa nekim belim,crvenim ili ljubicastim detaljem...

68Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue Apr 28, 2009 11:22 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Miss Honey_Bun (citat):zjuuuuuu...ja sam vec odnela haljinu da mi siju...i htela sam da nosm strake,ali posle sam ukapiralada ipak ne idu uz moju haljinu,pa sam mislila neke stikle,a ponecu osrednju torbicu i stavicu u nju baletanke za svaki slucaj. xD
haha isti slucaj nosim baletanke u torbici kupila sam stikle i haljina mi se sije XD

69Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Apr 30, 2009 12:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, ja imam isti problem...
nasla sam haljinu, mnogo je slatka, miss 60. al msm da ce je jos neko kupiti, i to mi je retardirano...
pa ne znam dal da shijem...
a kad bi shila sashila bih kao bellinu,
jer nemam ideju..
a to mi je opet retardirano...
help!!!!

70Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Apr 30, 2009 10:26 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

Mislim da nece niko imati istu kao ti...ja na primer,nikad ne bih odlucila da kupim tako skupu haljinu [pretpostavljam da je solidna suma,cim je miss60] xD

71Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Apr 30, 2009 10:29 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

uh, ne znas koje burzujcine idu u moju skolu.. znaci samo miss 60 oblace, i D&G naravno...
uh, ne znam...

72Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Apr 30, 2009 10:41 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Veruj,ako kupis stikle na kraju ces da se izujes i da igras bosa... tako su uradile sve koje su kod mene obukle stikle... bilo je smesno,a samo ja i jos nas nekoliko koje su bile dovoljno pametne su uzivale....

73Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Apr 30, 2009 11:05 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

znam...
to sigurno necu...
ja sam htela starke ko bella!!!!
i ima vala da ih nosim, i ako mi neda mama..
stavicu ih u torbicu!!!!

74Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Thu Apr 30, 2009 11:36 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

_GaGa_92 (citat):Veruj,ako kupis stikle na kraju ces da se izujes i da igras bosa... tako su uradile sve koje su kod mene obukle stikle... bilo je smesno,a samo ja i jos nas nekoliko koje su bile dovoljno pametne su uzivale....
haha pa ja cu u torbici baletanke da nosim...kao i sviii

75Pomoc oko drugarskog!! - Page 3 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri May 01, 2009 1:11 am

Jacob's little wolf girl

Jacob's little wolf girl
Young newborn

Ovo je bas super tema....Ja nznm sta cu...ja msm da necu stikle...stv ste u pravu!!!!!<3

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/12]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions