Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pomoc oko drugarskog!!

+28
bella swon
Alis Kalen
*~Ana Cullen~*
.jekili.
**Anchi96**
TwA.Ta
emmett's girl
Jacob's little wolf girl
_GaGa_92
!*~The Cullen Girl~*!
Leptiric
Edward's spider-monkey
Jessica*
_NikA_
*ed's own zoxxy*
Adm88dp
Makishka
Miss Honey_Bun
PcElicA M*A*J*A*
*Edward's girlfriend*
twilight's angel
feelin_my_teeth?
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
.MisS.CulleN.
Nymphadora Cullen
Twilight_fanpire
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down  Poruka [Stranica 7/12]

151Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 10, 2009 6:33 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Jao i ja sam nasla sta cu da obucem,haljinu,sandale,nakit,sve osim torbice,mada to cu da pozajmim od nekog,posto ne nosim torbice i samo bih bacila pare...

152Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 10, 2009 10:13 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

ja necu torbicu...sve cu da poubacujem u dzepove jakne...a da nosicu koznu jaknu...msm znam da ce biti toplo...al onako radi fore...skinucu cim udjem...al sam videla jednu kao hto je nosila ashley tisdale na haljinu kako dobro izgleda...razvaljuje!!!!!Smile))))))))))))))

153Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 10, 2009 10:19 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... meni se moja torbica svidja. bas je cute!!!

154Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Tue May 12, 2009 10:54 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

nmg josh i torbicu da trazim...nzm ni za cipele a josh i torbica...

155Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 24, 2009 9:46 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Eeeh ljudovi,evo moje haljinice Smile Bukvalno receno haljinice jer je mala,kratka i uska Smile Al svidja mi se i to je vazno...A za cipele,nosim neke sa malom stiklom,jer ja ne znam hodati na onim visokim a i ne nameravam da dobijem potres mozga od padova Very Happy
A ovaj turban na glavi to vam je hit danas xD

[img]Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Jeja11[/img]

156Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 24, 2009 10:04 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

super je Smile
a turban je ultra moderan ovih dana XDxDxD

157Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 24, 2009 10:35 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Da da Smile Vidim svi ga nose Razz

158Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 24, 2009 11:18 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Bas ti je suuuper aljince xD ali ti se turban se slaze sa aljinom! xD

159Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 24, 2009 11:23 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Super je haljina, ali ja turban ne bih nosila...bas mrzim te stvari.

160Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 24, 2009 11:24 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

cekajte bre ko josh nije postavio slike SVOJIH MATURSKIH HALJINA/? ODMAH I BEZ IZGOVORA!! XD
jeklili ja ne umem dakazem jer je to definitvno nesto sto ja ne bih obukla,s obzirom da sam na maturi nosila model suknje iz 60ih ili od kad vec iz terranove na tufnicama i starke tako da ..ja sam anarhija a sto ti se tiche haljinice,bash je seksi xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

161Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 24, 2009 11:37 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja nsm,drugarsko mi je u cetvrtak,pa cu posle cetvrtka da postavima...a jel si postavila ti?? ajd odma,ako vec nisi!

162Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun May 24, 2009 11:47 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja imam 17 godina moje drugarsko je bilo pre 2 godine:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

163Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 12:10 am

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

hahah ma vidim ja da mi se taj turban i ne slaze bas xD
Ajoj, to sam i ja mislila da cu obuci,jer nikad nisam bila tip za seksi haljinice,al cim sam obukla ovu jako mi se zasvidjala i eto...Nosim ono samo u cemu se super osecam Very Happy

164Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 12:30 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

jekili ti tu kao neka riba u uskom,haaaa? Wink Saaalim se,slatka si,ali ni ja to ne bih nosila...ocrtavaju se gace Very Happy
Ja nisam jos kupila torbicu...ni nakit,ali mislim da necu torbicu ni nositi,imam dzepove na haljini Cool

165Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 12:39 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jeste neka seksi riba u minicima xD BRE TURBAN JE VALJDA PESKIR NA KOSU> mani da me zezate,neces vvaljda da nosis sivi turban za detalj?

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

166Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 12:51 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma nece! valjda....?
nadam se da cete se lepo provesti,ja sam skoro i zaboravila na moju malu maturu (drugarsko)....uzivajte,pa da postavite slike Smile

167Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 10:18 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

jaooo ja danas imam probu haljineeeXDDDsamo jos torbicuXDDD

168Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 12:15 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Rosie (citat):ja imam 17 godina moje drugarsko je bilo pre 2 godine:)
Pa nema veze,valjda imas sliku?!
Rosie (citat):jeste neka seksi riba u minicima xD BRE TURBAN JE VALJDA PESKIR NA KOSU> mani da me zezate,neces vvaljda da nosis sivi turban za detalj?
Ma nece...zezamo se... Very Happy
.MisS.CulleN. (citat):jaooo ja danas imam probu haljineeeXDDDsamo jos torbicuXDDD
Jel si sila haljinu ili? Jel se ti udajes ili ides na drugarsko pa razne probe ovo ono a? a? a? xD xD xD



Twilight_fanpire: komentar modifikovan dana: Mon May 25, 2009 12:19 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

169Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 12:17 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Rosie (citat):jeste neka seksi riba u minicima xD BRE TURBAN JE VALJDA PESKIR NA KOSU> mani da me zezate,neces vvaljda da nosis sivi turban za detalj?

Ja to ne bih nosila ni da mi platis XD

170Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 12:24 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Smirite se ljudi,samo se zezamoooo xD

171Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 12:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

Jessica* (citat):
Rosie (citat):jeste neka seksi riba u minicima xD BRE TURBAN JE VALJDA PESKIR NA KOSU> mani da me zezate,neces vvaljda da nosis sivi turban za detalj?

Ja to ne bih nosila ni da mi platis XD


xexe ja bih, da mi platish!!!!

ja sam sva zelena, izgledacu kao kupus salata!

172Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 2:03 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao ja turban nikad ne bih nosila. a haljina je sehi.xD

173Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 3:08 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Heheh,kada su pare u pitanju,sta je jedan turban Very Happy
Evo moje cipele...Narucila sam ih preko interneta(tj neta i nekog coveka,nebitno) i nisam skontala da je peta blago receno ogromna! Ali nije tesko hodati,a i navikla sam donekle dok sam se bavila latino plesovima.U diskoteci naravno skidam,to smo se svi dogovorili Very Happy
Ove zute carape nisu deo kombinacije za maturu geek
Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 342_100_1262_00

174Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 4:37 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Ma eeej,turban je peskiiiir xD Tad sam bila oprala kosu...Al nece biti tako za maturu,imacu normalnu frizuru Very Happy

175Pomoc oko drugarskog!! - Page 7 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Mon May 25, 2009 5:09 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

JEWL VIDISH DA SAM POGODILA XD
hahahah,ko ce da izgleda kao kupus salata? pa su[er,npr kad sam ja imala drugarsko,svi su bili u crno crvenoj..padala je kisha jedino je moju generaciju to zadesilo:(
E,da btw nemam sliku. sve slike koje sam imala od fotografa cak i onu grupnu sam izgubila . a imala samukupno 2,jednu grupnu i drugu sa drugom kad su nas slikali na ulazu. tako da ne,nemam xD JA SVE GUBIM XD
a digitalac mi nije valjao to vece xD znachi super,i meni je zao sto nisam uspela da slikam sve lepo tada al ajde...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 7/12]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions